2733
2739

سلام دوستان

٢٤٠٠٠ صلوات .    سفره ختم صلواتی که در حاجت روایی بسیار مجربه داریم به این صورت که هر تعداد تسبیح صلوات خواستین پست میذارین(هر تسبیح 100 صلواته) و تا آخر هفته روز پنجشنبه هم فرصت دارین صلواتهارو بفرستین . هرتسبیح صلوات هم 7 دقیقه زمان میبره

صلواتها رو هدیه میکنیم به امام جواد 🌹

اما چند نکته:

نیت اولمون رو سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) قرار بدیم. بعد حاجت روایی بقیه خانمهای سفره، خوب شدنه مريض ها و ازدواج دختر خانم ها و جور شدنه جهيزيه ي همه و خونه دار شدن و بچه دار شدن و..... اميدوارم همگي دعاهاشون مستجاب شه.من ديشب بزرگترين ارزوم براورده شده، شما هم دعاهاتون رو بگين ك من براتون دعا كنم

فرقی نمیکنه صلواتهارو با تسبیح بفرستین یا صلوات شمار یا گوشی.

تا پنجشنبه هر كي هرچقد ميتونه كمك كنه و ختم تموم شه.

التماس دعا🍀

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

۱۰ تا تسبیح 

به نیت خونه دار شدن⁦❤️⁩

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من ۵۰۰ تا میفرستم

لطفا از ته دلتون دعا کنید اون معجزه ای که میخوام واسم رخ بده و تمام کدورت ها کنار گذاشته بشه و عشق و محبت جایگذینش بشه

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2706