2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا خانواده شوهرم تناقض دارن مشکل دارن 

اگه آزارشون اینه بشینن پشت سر حرف بزنن انقدر بگن جونشون دربیاد اگه باعث اختلاف تو زندگی شما و همسرتون میشن اگه جلوتون توهین میکنن اگه تاثیر بد دارن بحثش جداست ولی این که پشت سر چیزی بگن جاری شمام بشه بی بی سی بزن تو دهنش

2728

مطمئن باش جاری دروغ میگه.....حتی اگه هم گفته باشن جاری از دلسوزی نگفته از فسادی گفته که دو به هم زنی کنه.....من یکی از این جاری ها دارم بعداز هفت سال خریدم که باهاش بودم الان دیگه دورشو خط کشیدم چون فهمیدم همه حرف اش دروغ بوده

😍😍
2740
ن من ک قط رابطم کلا

شايد ميخواد كينه تورو بيشتر كنه يه موقع به فكر آشتي نيفتي

شايد ميخواد با شوهرت دعوا كني

شايدم قصدش فقط حرافي بوده

بهرحال كه از من به تو نصيحت هيييچ وقت با جاري همدل و هم زبون نشو كه اين جوري كلاهت پس معركه است

حتي اگه به ظاهر خيلي مهربون و خوب و با معرفت و دلسوزه

مطمئن باش جاری دروغ میگه.....حتی اگه هم گفته باشن جاری از دلسوزی نگفته از فسادی گفته که دو به هم زنی ...

خانواده شوهرم کلا خوششون از من نمیادچون باهاشون خیلی کوتاه اومد یهو دیگه حرف نخوردم زورشون اومده

باور نکن زنعمو منم همیشه میومد خونمون میگفت اون اینو گفته اون اونو گفته فقط دل مارو نسبت به بقیه چرکین میکرد از طرف ماهم هزارجور حرف برا اونا میگفت

تمام من شدی دختر نازم  
شايد ميخواد كينه تورو بيشتر كنه يه موقع به فكر آشتي نيفتي شايد ميخواد با شوهرت دعوا كني شايدم قصدش ...

کلا من خودمم ب فکر اشتی نیستم چون اونا تمام تلاششون اینه ما طلاق بگیریم

2706