2737
2734
عنوان

غذا خوردن بچه ۹ ماهه😖

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 96 پست
دختر من خیلی خوابش هم سبک هست از صدای خش خش رو تختی بیدار میشد واقعا دیگه صبحا انرژی واسم نمیموند! ش ...

😂😂😂واای دقیقا پسر منم خیلی خوابش سبکه ،وقتی میخوابه جرعت نداریم نفس بکشیم،چقد حرصم درمیاد

😂😂😂واای دقیقا پسر منم خیلی خوابش سبکه ،وقتی میخوابه جرعت نداریم نفس بکشیم،چقد حرصم درمیاد

دوستام میگن وقتی بچمون خوابه همه کارامون میکنیم نصف شب!!من تعجب میکنم ما با هزار زحمت مسواکم میزنیم!!! شایدم ما شانس نداریم خواهر بعضی ها خیلی راحتن تو بچه داری

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستام میگن وقتی بچمون خوابه همه کارامون میکنیم نصف شب!!من تعجب میکنم ما با هزار زحمت مسواکم میزنیم! ...

خوشبحالشون بخدا خواهر ،بچه دوسته منم تو شلوغی میگیره میخوابه،یبار با بچم پیش هم خوابیدن پسر من سر ۵ دیقه بلند شد بچه اون بزور بعد از ۳ ساعت مامانش بیدارش کرد

سلام عزیزم خوبی؟ 

چقد گشتم پیدات کردم 

چخبر از کوچولوت 

شیر خوردن بهتره؟ 

دختر منکه کلا شیرو ول کرد دکتر مکمل کلسیم داده 

قبلا تو خواب میدادم یا با قطره جکون دیگه همونم نمیخوره 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2731

بزار بازی کنه و بخوره.

اندازه آدم بزرگ براش غذا بکش.همه اش رو بماله این طرف و اون طرف.آخرش دو سه تا قاشق که میخوره

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
سلام عزیزم خوبی؟  چقد گشتم پیدات کردم  چخبر از کوچولوت  شیر خوردن بهتره؟  دخ ...

سلام خوبی گلم ،منم میومدم تاپیکاتو میدیدم دیدم جدیدا تاپیک نزدی گفتم نمیای  سرت شلوغه با دخملت،ای بابا ینی دیگه کلا شیرو نمیخوره؟اونوقت وزنش چطوره؟ن من انقد باهاش ور رفتم ک بزور میدم بهش با سرلاک قاطی میکنم میدم میذارمش رو پام یه چیزی میدم دستش تا سرگرم شه بخوره ،چارصد بارم از دستم فرار میکنه باز میگیرم میارمش،ولی اصلا غذا نمیخوره هرچی درست میکنم 

2738
سلام خوبی گلم ،منم میومدم تاپیکاتو میدیدم دیدم جدیدا تاپیک نزدی گفتم نمیای  سرت شلوغه با دخملت، ...

وزنش بد نیست زیادم نیست

جاش غذا میدم تو غذاهاش شیر میزنم ولی اینکه تو شیشه شیر بخوره کلا ول کرد یه اعصابی ازم خورد شد سر این جریان که نگو قشنگ حس میکنم ۱۰ سال پیرم کرده این بچه 😂😂

غذا هم به زور میخوره کلا همه چیش با زوره 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
وزنش بد نیست زیادم نیست  جاش غذا میدم تو غذاهاش شیر میزنم ولی اینکه تو شیشه شیر بخوره کلا ول ک ...

واای خدا اصلا انگار این دوتا بچه مثل همن ،بچه منم اصلا دهن قفل میکنه برا غذا،اینم منو روانی کرده 🤣🤣۹ ماهگی بزور سرلاک وزنش رسوندم ب ۹۲۰۰ ،فقط شیطونی بلده الان کابینتامو زیر و رو کرده ظرفامو میشکونه ،میره تو آینه بوفه با خودش حرف میزنه🤣

اینم ۹ ماه و نیم ۹۱۰۰ بود 

باز خداروشکر بچه تو به هر ترفندی شیرشو میخوره این کلا ترک شیر کرد 

یادمه چقد خودمونو میزدیم اون اوایل که شیر نمیخورن 

اون روزا برن برنگردن😂

🔵🔵🔵وزن اولیه 
اینم ۹ ماه و نیم ۹۱۰۰ بود  باز خداروشکر بچه تو به هر ترفندی شیرشو میخوره این کلا ترک شیر کرد&n ...

🤣🤣🤣اره یادته،پس خوبه ماشالله وزنش با این وضع شیر خوردنشون بازم خدایی ما بودیم وزنشونو نگه داشتیم 😑،بخدا بقیه مادرا رو میبینم بچشون رفلاکسم ندارن اصلا اهمیت نمیدن بچشون شیر میخوره یا ن،راستی رفلاکسش چطوره؟اینکه افتضاحه نوک قاشق غذا گذاشتم دهنش انقد عوق زد گند زد ب فرشام 😥😥

الان دقیق چند وقتشه؟ چندتا دندون داره؟

الان دقیق ۹ ماه و  ۸ روزشه ،دندون تا الان در نیاورده بود یهو پریروز اومدم آب بدم بهش دیدم تق تق صدا میده دست زدم دیدم دندون دراورده باز بعدازظهرش دست زدم دیدن دوتا شدن🤣🤣توی یه روز دوتا دراورده بود

2706