2726
عنوان

غذا خوردن بچه ۹ ماهه😖

711 بازدید | 96 پست

سلام خانوما بچم اصلا غذا نمیخوره،موقع غذا خوردن انقد بالا پایین میپره همش میریزه رو خودش یا با دست میمالتش تو چش و دماغش فقط خودشو کثیف میکنه😣 هر چی درست میکنم مستقیم میده سطل آشغال،الان بردمش تو تشت آب ک گول بخوره یکم غذا بخوره ،ولی اصلا لب نزد با اب میپاشید روم ،شیر و سرلاک میخوره فقط😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از اول عادتش دادم تو صندلیش بشینه غدا بخوره اگه رو زمین بخام بهش بدم هیچی نمیخوره از بس میره اینور و اونور!غداشم میزارم موقع ناهار خودمون که شوق ذوق داشته باشه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

باید سرگرم بشه قاشق ...بده دستش سرگرم بشه خودتم غذابده بهش.

پسرمن ۱۳ماهه س ازبس شیطونه براش کلیپ کودکانه میذارم تا بشینه وغذا بدم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

من دخترم یازده ماهشه یکی از علت هایی ک همیشه از شش ماهگی خوش خوراک بوده اینه ک اصلا وابسته ب شیرم نیست بخاطر همین همش غذا میخوره.هروفت دلم‌بخواد شیرمو بهش میدم.شما هم چند روز این کارو بکن

خودتو حرص نده

انقدر پیشش نشون نده که خوردنش مهمه 

سفره بزار با بقیه بشینید به خوردن و تعریف کردن و به به کردن و اصلا دعوتش نکن به سفره

روزی یبار هم کافیه اصرار نداشته باشید که دفعات زیاد یا حجم خاصی

طب سنتی هم ببر ببین معده اش سرد نباشه . اگه بود یه درمان چهل روزه داره که میگه بهت

باید سرگرم بشه قاشق ...بده دستش سرگرم بشه خودتم غذابده بهش. پسرمن ۱۳ماهه س ازبس شیطونه براش کلیپ کو ...

اره با گوشی کلیپ میذارم نگاه میکنه بعضی وقتا میخوره بعضی وقتام دهنش قفل میکنه

2706