2737
2734
عنوان

چی بگم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 25 پست

بهترین راه اینه که هی به مسخره جواب بدی

مثلا بگی اره حالا نکنه توهم بگیری 

چقد بد شد نکنه کنکور به خاطر ما لغو بشه(به تمسخر)

نکنه من گرفته باشم

من اینجور ادمارو اینطوری دست به سر میکنم و دیگه هم پیام نمیدن در رابطه با اون موضوع

تازه کلیم میخندم🙂

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بهش بگوگیریم حرفت درسته و کرونا داشته بچم حالا بچه من به هر دلیلی گرفته بابای تو عاقل و بالغ بود رعایت میکرد که نگیره درضمن من مادرشم تگرفتم بابای تو گرفته

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
خیلی عقده ای همش دنبال مقصر  تو زندگیش

بابا ول کن من میگم اون زشته چون من گفتم اون زشته بزار بگه تا خسته بشه خودش ول کن

بعضی ها مث بچه ها رفتار میکنن محل ندی خودش اروم میشه....اگه ببینه هی حرص میخوری بیشتر میگه ولش کن

نه  اونا همش  میان خونه ما   ی روزم نیان ب زور پسرمو میبرن خونه اش

اولا که به اون تست منفی اکتفا نکنید...میدونید که تستها چینی هستند و جوابها ۳۰ درصد اشتباه...

دوما حالا اگه شما رفته بودید خونشون باز یه چیزی... ولی وقتی خودشون میان اونجا که دیگه گله کردن نداره...

اونم اگه خیلی ناراحته میخواست نیاد...

2738
اوکی این خوبه

بگو خوشگلا کرونا میگیرن تو راحت باش نگران نباش

اینجوری دوتا هم تو سرش زدی تا بزرگ شه😂

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)
خیلی ناراحت میشم اینو میگه   باباش تو فرودگاه کار میکنه مامانم کتابخونه ملی  باهزار نفر &n ...

نتیجه آزمایش بچتو تو واتساپ براش بفرست . دیگه هم تا این بیماری نرفته رفت وآمد نکنید تا کسی نگه از شما  بیماری گرفتم

بگو خوشگلا کرونا میگیرن تو راحت باش نگران نباش اینجوری دوتا هم تو سرش زدی تا بزرگ شه😂

کلا ادمای توقعی رو باید یا مسخره کرد یا هی زد تو برجکشون

دوست و اشنا هم نداره

کسی هم ناراحت شد تو متوقع باش بگو دخترتونو عنتر بار اوردین

والا😒