2733
2734
عنوان

دلم هیچ وقت صاف نمیشه با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 77 پست
درکت میکنم...... فقط همین

خیلی سخته ....‌بهش گفتم امیدوارم همینطور که به زنای دیگه چشم داری بقیه مردها بهم چشم داشته باشن! میگه دیگه نمیکنم خدانکنه ...توبه گرگ مرگه

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه به خاطر اینکه نمیتونی زندگی خودتو اداره کنی باهاش موندی دیگه در همون حدم باش باهاش، صرفا یکی که پول میاره خونه و توام یه کارایی براش میکنی، اگه نه که جدا شو. مث آینه دق هر روز جلو چشمت نباشه، چون دیگه رابطه ای نمونده این وسط

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

یعنی پشیمون نیست؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2728

چرا جونیتو حروم کنی 

اگ واقعا دوستش نداری و میدونی پشیمونم نیست چکار اطرافیان داری اونا هرکدوم تو زندگی خودشون پشتشون گرمه ب یکی

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
حالت بهتره؟

خوبم قربونت برم 

مرده متحرک ..

شده ام اون شعره ک میگفت کارم ازگریه گذشته بدان میخندم..!

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...

منم بابت خیلی ازحرفاوعکس العملاازشوهرم دلگیرم،حتی پیامای که به یکی دیگه داده بودالبته توی مجردیش وحرفای عاشقانه ای که زده بود،وخیلی ازکاراوتوهینای که به خودمووخانواده ام کرده،یه وقتایی ازش متنفرمیشم😔

لطفالایک نکنید،ممنون
2738

به همین وقت اذان فقط خدا به دلتون صبر بده

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
کاش اینم بدبخت شه از ته دل آرزومه

ازاین دعاها نکن عزیزم منم نکردم ولی امضامو بخون متوجه میشی چرا بدبخت شده منم بدبخت کرده

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

منم ب شدت از شوهرم متنفرم 

تاپیک های قبلیمو بخونین متوجه می شین 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
تو ام خیانت دیدی؟

ههههه من؟ 

من ب بدبختی وحماقت معروفم ...

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...
2706