2737
2734
عنوان

دلم هیچ وقت صاف نمیشه با شوهرم

1091 بازدید | 77 پست

وقتی پیامکهاشو خوندم با دختر مجردی که تازه آشنا شده بودن...که گفته بود عاشقت شدم و میخوام داد بزنم دیگه واسه ی همیشه از دلم رفت......وبدتر اینکه به کسای دیگه میگفت عاشقتم و بعد بامن شب سرش روی یه بالش بود ..خلاصه ازش متنفر شدم.... قصدم جدایی بود ولی منصرفم کردن اطرافیان .‌الان باهاش حرف میزنم ولی مثل غریبه هاست...کاش حداقل پشیمون بود حالم ازش بهم میخوره اگه یه روز بمیره حتی یه اشکم حرومش نمیکنم...

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

درکت میکنم......

فقط همین

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همین حس روب شوهرم دارم انقدر ازاین بلاهاسرم اورد و دلم شکست ک بدبخت شد چوب خدا صدا نداره

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

واقعا برات متاسفم که زندگیتو داری نابود میکنی اگر زنی طلاق بگیر برو یه زندگی عالی برای خودت بساز چی با خودت فک کردی عمر و جوونیتو ریختی پای یه خاعن اشغال

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2740
درکت میکنم...... فقط همین

حالت بهتره؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

چرا پیشه یه همچین خائني موندي با اين شرايطي كه واست ساختع؟ 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

کاری کن عاشقت بشه بعدبهش بی محلی کن حالش بیادسرجاش

ولی........

زندگی مشترک جای لجبازی و این حرفانیست اگرمیتونی درستش کن اگرنه جداشین بهتره تاکی میخواین اینجوری ادامه بدین یابرین مشاوره و درستش کنین یاجداشین

أخي عزیزم سخته  امیدوارم زمان بتونه حداقل یکم آرومت کنه

خیانت خوب شدنی نیس

2706