2737
2734
ترجیحم یه زندگی معمولی ثابته   با کار دولتی خیالت راحته مغازه ای که چند میلیارد سود داره احتم ...

دقیقا وقتی مغازه ای با سند به اسمت باشه چه ورشکستگی ای داره؟😀

تو ایران حتی کآرمند عالی رتبه ام حقوقش اندازه کار آزاد نیست با آزاد بیشتر از اونا درآمد داره 😁

دقیقا همینه

البته تو  کار ازاد جنم و عرضه داشتن هم خیلی شرطه ها

ما که راضی هستیم از شغل ازاد شوهرم

اصلا هم نمیتونیم بهوکارمندی فکر کنیم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همینه الته تو مار کار ازاد جنم و عرضه داشتن هم خیلی شرطه ها ما که راضی هستیم از شغل ازاد شوه ...

منم نمی تونم اصلا با کارمندی و حقوقش بسازم 😁 سرماه پول تموم میشه کاسه چه کنم دستم بگیرم 😵

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2728
اون مغازه مگه قراره خالی باشه؟ وسیله توش هست دیگه

مگه مغازه حتما باید دست خودت باشه میدی اجاره یا رهن 🙄😒

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
نه سه ملیونو هفتصدمیدن اگه بیشترازچهارتا بار ببره براهرکدوم ازبار ها دویست تومن اضافه میده ولی نمی ا ...

تو شهر ما اینطوره که اگه راننده داعم کار کنه پنج ملیون میدن با خرجش و نهار و شامش،،،،(اگه خرج نخواد شش ملیون میدن)

ولی اگه راننده یه سر باشه ،،،یعنی سه چهار روز بره بار خالی کنه و برگرده و باز دو سه روز خونه باشه اونو سه تومان میدن 

ولی در کل حق با شماست بله،،،،بلاخره هر شغلی سختی خودشو و داره دیگه ،،،(والا من از خدامه شوهرم خونه نباشه با دخترم کیف کنیم ،،بدم میاد مرد خونه باشه)

شما هم بشین خونه خودت سنگین بچه که نیستی بترسی (واسه چی هرروز میری خونه این و اون)

یه مثالش شاهرخ استخری  همه ی کسایی که مغازه میزنن سرمایشونو خوابوندن اونجا دیگه😁و مطمئن باش ه ...

وا خب منم غير اين گفتم مگه؟؟

شاهرخ استخري طلاقروشي زده يا خودش رفته پشت دخل اونجا وايساده؟؟ سرمايه رو  بردن تو يه مغازه خيلي فرق داره با كار كردن تو يه مغازه

شما تا حالا كدوم بازيگر و ورزشكاري رو ديدي كه خودش تو مغازه كار كنه؟؟ 😐

اون مغازه مگه قراره خالی باشه؟ وسیله توش هست دیگه

مغازه ای که بیست میلیارد قیمتش باشه احتیاج نیست صاحبش بره وایسه پست دخل که 

اگه اجارش بده ماهی بیست تومن حداقل اجارشه که میتونه خرج چهارتا خانواده رو بده

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2738
منم نمی تونم اصلا با کارمندی و حقوقش بسازم 😁 سرماه پول تموم میشه کاسه چه کنم دستم بگیرم 😵

مثل خودمی😁

یه مثالش شاهرخ استخری  همه ی کسایی که مغازه میزنن سرمایشونو خوابوندن اونجا دیگه😁و مطمئن باش ه ...

ليسانس دوقوز اباد خيلي فرق داره با ليسانس مثلا بهشتي

وگرنه كه به قول شما الان همه ديگه يه ليسانسو دارن

خب من خوشم نمیاد     نظر پرسید نظرمو گفتم استارتر پرسید شوهرتون مغازه دار باشه یا شغل د ...

نظرها باهم متفاوت ولی قرار نیست هرمی شغل ازاد داره ورشکست بشه ک😊 خیلی کارا میشه کرد منم فقط خواستم نظر مو بگم 

در حالت عادی معمولا کسی مغازه ای با این قیمت نداره

پدر شوهر من داره 

تو شهر ما اینطوره که اگه راننده داعم کار کنه پنج ملیون میدن با خرجش و نهار و شامش،،،،(اگه خرج نخواد ...

چون بچه ندارم ولی من خودم دوست دا م تنهابمونم خونه ولی مامانوبابامو شوهرم راضی نمیشن تنها بمونم میگن میترسی بااینکه میتونم بمونم ولی بازنمیزارن بمونم این دایم کرمیکنه ولی چون شرکتشون خصوصیه هرچی اونا بگن همونه مثلا این ماه800تومن خرج غذاش شده بود مدیرشرکت میگفته چه خبره برایه ماه این همه پول غذا اینم میگه چیکارکنم گشنه بمونم؟؟خیلی اذیت میشه

2706