2737
2739
عنوان

آقا کنکور چی شد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 189 پست
در هر صورت با حرفای ما و نذر و نیاز چیزی تعیین نمیشه باید منتظر باشیم ببینیم حق برنده میشه(که تو این ...

ایول عجب جمله ی کوبنده ای....حق یا مافیا🤭🤭🤭

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب میشه صبح عمومی هرو بدیم بعد از ظهر تخصصی هارو اینجوری زیر ماسک هم اذیت نمیشیم و محیط هم باز تمیز ...

فکر میکنی سنجش واسه راحتی ما همچین هزینه ای رو متقبل میشه؟😂

این زندگی انتخاب من نبود،این زندگی انتخابم کرد...
خب میشه صبح عمومی هرو بدیم بعد از ظهر تخصصی هارو اینجوری زیر ماسک هم اذیت نمیشیم و محیط هم باز تمیز ...

کاش  بنظرت تو احترام میزاشتن  خیلی نظرت توپه

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
2738

الان بیشتر از اینکه رو نماینده ها فشار بیارید به کسایی فشار بیارید که امروز تو جلسه هستند

یعنی منادی(رییس کمیسیون اموزش مجلس)،نمکی(وزیر بهداشت)

و به شهریاری هم که رییس کمیسیون بهداشت مجلسه بخواید تو جلسه امروز شرکت کنه...

این زندگی انتخاب من نبود،این زندگی انتخابم کرد...
پیام بدید  شاید فرجی شد  اسم حبیب الله دهمرده رو هم خیلی شنیدم  و همچنین زاکانی

شمارش؟؟؟

الان بیشتر از اینکه رو نماینده ها فشار بیارید به کسایی فشار بیارید که امروز تو جلسه هستند یعنی مناد ...

شماره هاشونو نداریم چجوری فشارشون بیاریم؟ 😐

چاکریم ولی کیه ک حرفمونو بشنوه انگار یاسین تو گوش    

صلا همه حرفات اوکین خوشم اومد ازت

تورو باید تد مجلس میزاشتن نه اینا😀

2706