2737
2739
عنوان

آقا کنکور چی شد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 189 پست
امتحانات سال آخر نهاییه

بازم اگه طبق امتحانات نهایی باشه یه چیزی ولی نه معدل کل:|

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ می مونه،اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم هات رو ببندی از بقیه ی صداها بگذری و اون ها رو نشنوی,صدای خنده ها،گریه ها،به هم خوردن فنجون ها....تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم فاز اینایی که میان میگن اره اینایی که میخوان تعویق بشه نخون حالا میخوان فرصت بخرن خب عزیز ...

دقیقا منم همینو میگم اونی که هیچی نه خونده نه میخواد بخونه میگخ برگزار بشه بره برم بیرون!!!!منی که خوندم دلم میسوزه برا شرایط گند و گرما

ولش کنین ما که رفتیم هرچی خدا بخواد ایشالا خیر باشه

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2728
شماره اسفندیار اختیاری هم هست  نماینده اقلیت زرتشت

این دیگه کیع ؟؟ چکارست؟؟چرا من هیشکیو نمیشناسم؟؟

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
دقیقا منم همینو میگم اونی که هیچی نه خونده نه میخواد بخونه میگخ برگزار بشه بره برم بیرون!!!!منی که خ ...

با ایشالله ماشالله درست نمیشه خدا به ما عقل داده و همچنین به اقا بزرگان ما هم عقل داده باید درست تصمیم بگیرن 

من برای خودکشی خیلی خیلی خیلی ترسو هستم و اما برای زیستن بسیار پرو!..😊💛🧡💚❤💜
2740
کی میدیم این کوفتیو راحت شییییم    

اره ولله

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
کلماتی که از دهان شما بیرون می آیند نشان دهنده ی شعور شما هستند ....

پس فکر میکنم خوب نشون دادم که جور دیگه ای باهاتون صحبت نکردم جوری که لایق شما باشه😂

این زندگی انتخاب من نبود،این زندگی انتخابم کرد...

هرکس خبردار شد به من بدبخت فلک زده هم بگه

این دیگه کیع ؟؟ چکارست؟؟چرا من هیشکیو نمیشناسم؟؟

نماینده مجلسه 

😁 من زیادی نماینده ها رو میشناسم از بس اسامی این اقلیتها رو خوندم 😂😂😂

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹
نماینده مجلسه  😁 من زیادی نماینده ها رو میشناسم از بس اسامی این اقلیتها رو خوندم 😂😂😂

اها که اینطور زنگ بزنم یا پیام بدم؟؟

در هر صورت با حرفای ما و نذر و نیاز چیزی تعیین نمیشه باید منتظر باشیم ببینیم حق برنده میشه(که تو این کشور بعیده)یا مافیا...

این زندگی انتخاب من نبود،این زندگی انتخابم کرد...