2733
2739
عنوان

آقا کنکور چی شد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 189 پست
تاریخش کیه؟ کنکور سراسری تجربی 

۳۱ مرداد

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
قرارشد ۸۰۰۰ هزار ورزشگاه در اختیار وزارت بهداشت قرار بدن با فضای بیشتر برگزار کنن

ببین توی شهر ما همیشه تو ورزشگاها بوده اخه یکی نیست بگه لامصبا با مانتو مقنعه و ماسک و ... تو ورزشگاه تو گرمای مرداد😭 اخه سرمایشش چطوری تامین میشه برای اولین بار کاش پسر بودم با یه لایه لباس میرن رااااحت

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو با ماسک و بدون مصرف قند و... کاراییت میاد پایین زحمات حیف میشه بچه ها صلوات بفرستین خدا دلش ...

اره خب همینا هست بعدشم ک ممکنه ناقل بشه دیگه...

تازه کولرم ک خانوشع...

سرویس بهداشتیم ک هیچ 

واقعا شرایط سختیه من شوهرم ارشد داره اما نمیره...

ولی خب سراسری فرق داره نمیشع نرفت خدا ایشالا خودش کمکتون کنه...

این نشکلم حل شه..

حالا انقد عجله دارن انگار دانشگاهی قراره تشکیل بشع ...

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
قرارشد ۸۰۰۰ هزار ورزشگاه در اختیار وزارت بهداشت قرار بدن با فضای بیشتر برگزار کنن

تو همه شهرا امکانات ورزشگاه و این چیزا وجود داره؟😑

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
2731
یعنی تعویق بی تعویق؟؟؟

آره دیگه پیشنهادی بود دیروز دادن و اخبار شبانگاهی هم گفت 

خب اگه توی ورزشگاه ها برگزار کنن که دیگه خوبه

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
بر گزار میشه چاره دیگه ای نیست قرار نیست در چند ماه آتی وضعیت کرونا بهتر بشه و اینطوری حق اونای ک ...

از کجا میدونی اگر بهتر شد چی؟اونموقع کی پاسخگوعه؟اگر من و اعضای خانوادم کرونا بگیریم مهمه یا تلاش یک سالمون؟میدونم خیلی تلاش کردیم من خودم ۱ ساله دارم میخونم ولی کدوم مهمتره؟درس یا سلامتی؟

این زندگی انتخاب من نبود،این زندگی انتخابم کرد...
2740
اره خب همینا هست بعدشم ک ممکنه ناقل بشه دیگه... تازه کولرم ک خانوشع... سرویس بهداشتیم ک هیچ  ...

جنگ بین دوتا جناح این وسط ما گوشت قربونی😶

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
تو همه شهرا امکانات ورزشگاه و این چیزا وجود داره؟😑

نه بعدشم یه ناقل یا یه بیمار همه رو درگیر میکنه ....چرا بفکرمون نیستن؟؟؟

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
ن قرار بود بیاد که شب تعویق شد نیومده بود رو سایت

چرا اومده بود چند نفر از دوستام گرفته بودن

الانم چند ساعت لینک و برداشتن باز گذاشتن

این زندگی انتخاب من نبود،این زندگی انتخابم کرد...
بر گزار میشه چاره دیگه ای نیست قرار نیست در چند ماه آتی وضعیت کرونا بهتر بشه و اینطوری حق اونای ک ...

ما نميگيم برگزار نشه ميگيم تو پيك برگزار نشه

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
از کجا میدونی اگر بهتر شد چی؟اونموقع کی پاسخگوعه؟اگر من و اعضای خانوادم کرونا بگیریم مهمه یا تلاش یک ...

بابا انفولانزایا همون انفلوانزای خودشون واکسن داره خب واکسن.میزنیم!!!

2706