2733
2734
عنوان

کار کردن خانومها

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 255 پست
من کلا تم مذهبی ندارم.معتقدم مرگ مساوی نابودی هست

عزیزم اعتقادت رو با چه منطقی پذیرفتی؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
مانترا جان کسی که شاغل نیست و هرگز نبوده و درکی از اشتغال نداره لاجرم فکر میکنه منافع مالی فقط مهم ه ...

چرا ناراحتید ازین ک بعضی از خانوما میتونن بدون جون کندن بیرون و خم وراست شدن جلو رییس رووسا میتونن رییس باشن و پول در بیارن..شما هم برو ب شعلت برس عزیزم...بذار پولت حلال باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مانترا جان کسی که شاغل نیست و هرگز نبوده و درکی از اشتغال نداره لاجرم فکر میکنه منافع مالی فقط مهم ه ...

عزیزم درسته. شاغل بودن امتیازه. هویت اجتماعی و استقلال مالی داشتن با خرید رفتن و تو بازار چرخیدن و بانک رفتن و خونه مادر سر زدن و فکر کردن به اینکه پولهای شوهرم رو چطور خرج و مدیریت کنم دو مطلب از هم سواست. 

البته من اعتقاد دارم اکثر خانمهای خانه دار دوست دارن شاغل باشن ولی شرایطش رو ندارن. همین جا گاهی ظهر که من از سر کار برمیگردم و تاپبکهای ناهار چی بپزیم رو چک میکنم میبینم ۸۰درصد میگن هنوز تو رختخوابیم یا تازه صبحونه خوردیم.‌من که شخصا این سبک رو نمیپسندم خودم ۳ سال بخاطر بارداری و بچه داری کارم رو کنار گذاشتم و تک و توک پروژه تو خونه برمیداشتم ولی دیگه داشتم به روزمرگی و افسردگی نزدیک میشدم و برگشتم به محیط کارم.‌مشکلات هم زیاد هست ولی به هر حال انتخاب منه بین شاغل بودن و نبودن و این خوشحالم میکنه.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
چطور خانم میتونه آقا نمیتونه؟ یعنی خواهر شما هیچوقت صبح کار نبوده و شبش بخاطر بچه بیدار بشه از خواب؟ ...

گردنتون کج نشه جلو خانواده خودتون و همسرتون برای نگه داری بچه هاتون ک منظره ی جالبی نیست.

2738
عزیزم درسته. شاغل بودن امتیازه. هویت اجتماعی و استقلال مالی داشتن با خرید رفتن و تو بازار چرخیدن و ب ...

حق با شماست

ایشون توی کامنت اولشون به من گفتند که یه خانم میتونه تحصیلات عالیه داشته باشه و به همسرش مشورت اقتصادی بده

برای من‌ سواله این چه ربطی به اشتغال داره

از غلط های املایی و نگارشی هم راستش شک کردم به ادعاشون 

😁
چطور خانم میتونه آقا نمیتونه؟ یعنی خواهر شما هیچوقت صبح کار نبوده و شبش بخاطر بچه بیدار بشه از خواب؟ ...

عزیزم خداروشکر شما تو فرهنگی بزرگ شدی که مرد سرور و سالار نیست، من خودم مادرم معتقده دختر تا مجرده ذاتا باعث بی آبروییه مگه اینکه تو هزارتا سوراخ قایمش کنی کل وظیفه خونه و بچه هم باید زن انجام بده، مادرشوهرمم که پسر دوسته دلم خوش بود شوهرم این طرز فکرو نداره که اونم اینقد تنبله از تشنگی بمیره پا نمیشه یه لیوان آب بخوره میگه بچه هم بخوای من حالشو ندارم سرکارم بری تو کار خونه کمک نمیکنم، خب من این وسط به نظرت چیکار میکنم؟ بچه نمیارم چون بااینکه تفکر من فرق داره اما لزومی نداره خودمو فدا کنم، اما یه تنه نمیتونم بجنگم و یه مرد نفهم و دو قوم نفهمتر رو حالی کنم

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
الان داری افتخار میکنید ب شاغل بودنتون    

افتخار نیست امتیازه.‌

ولی بحث با شما کلا تو حاشیه میره شما کلا افکار عجیبی دارید مثلا شوهرخواهرتون نمیتونه بچه رو نگه داره تا زنش بره سر کار یا زن باید خودش بالاسر زندگیش باشه تا بهش خیانت نشه. این خیلی سطح پایینه.‌شوهر من از من بهتر بچه نگه میداره آشپزیش عالی نیست ولی خوبه تو شغلش موفقه تاحالا کمبودی حس نکرده که فکرش سمت خیانت بره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

شاغلی خیلی خوبه ولی من بااینکه همش درحال کارکردنم بازم ب کارایه خونم ب زور میرسم چ برسه بخام شاغلم باشم بعدم مگه زن چقدر توانایی داره ک کارخونه بکنه غذا بپزه همسرداری و بچه داری بکنه درسته کار کردن استقلال میاره ولی  فشار بیش از حدم خوب نیس ب اندازه کافی فشار رو خانوما هست 

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
عزیزم اعتقادت رو با چه منطقی پذیرفتی؟

اگه دنبال اسم فرقه یا گروه یا استاد خاصی هستید نه عزیزم من مثل شما استادی نداشتم.مطالعه تا حدودی دارم تو این زمینه.چکیده ی تحقیقاتم این بوده.خیلی هم تخصصی نبوده.صرفا بعنوان یه انسان و از روی کنجکاوی.علاقه ای به این مبحث ندارم.اینم که بهت گفتم اعتقاد مذهبی ندارم و به جهان بعدی و‌... باور ندارم حاصل همین چندتا کتاب و چند ساعت تفکرمه.ادعایی هم ندارم

گردنتون کج نشه جلو خانواده خودتون و همسرتون برای نگه داری بچه هاتون ک منظره ی جالبی نیست.

خواهرتون رو میگید احتمالا؟ 

چون من زایمانم کردم نزاشتم مامانم پیشم بمونه ابدا اجازه ندادم برام جهیزیه یا سیسمونی بخرن چه برسه به اینکه براشون مزاحمتی بابت نگهداری بچم بدم.‌ پس شوهر من و پدر بچه چکاره اس؟

2706