2737
2734
عنوان

کار کردن خانومها

2794 بازدید | 255 پست

هیچ معایبی نداره.همه ش مزایا هست

کمک به تامین هزینه های خونواده

توی اجتماع بودن آدمو آپدیت میکنه.نمیزاره خرفت بشی.دستت تو جیب خودت باشه اعتماد به نفس میگیری.اصلا استقلال مالی باعث میشه به محض اینکه احساس کردی باید بری بدون نگرانی از بی پولی تصمیم بگیری.

پس انداز میکنی و این بهت احساس امنیت میده و هزارتا چیز دیگه...پس چرا بعضیاتون مخالفید؟

یه سریا خانه داری رو انتخاب میکنن چون کار بیرون رو دوست ندارن البته یه سری جاها متوجه میشن که چقدر بده که استقلال ندارن

منم دوست دارم دستم تو جیب خودم باشه💪💪💪💪

✈🇺🇸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه سریا خانه داری رو انتخاب میکنن چون کار بیرون رو دوست ندارن البته یه سری جاها متوجه میشن که چقدر ب ...

آره والا.شاغل بودن سختی داره ولی نهایتا به نفع خودمونه

مهم اینه که چه خانه دار باشی و چه شاغل ،از هدف اصلی خلقتت دور نشی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2738
دقیقا منظورتون چیه

میدونی زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده.

روح ما الان مثل یک جنین هست ،که در رحم دنیا فرصت کمی داریم تا اون رو رُشد بدیم و برای تولد به آخرت آماده کنیم.

خیلی از دستورات الهی رو الان علتش رو نمیفهمیم.☝️

مثل جنینی که تا توی شکم مادرش هست و میگه :دست و پا و چشم به چه دردم میخوره؟🤔

یقینا هر چیزی که در احکام دین ما اومده ،برامون لازمه،چون کسی برامون نوشته که از خودمون بر ما مهربان تره.💜

منظورم اینه که در هر شرایطی که هستیم رضایت خدا رو در کارهامون شرط قرار بدیم.

چون ما برای هدف خیلی خیلی بزرگی آفریده شدیم. 

موفق باشی عزیزم 😊

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

من خيلي از خانوماي شاغلو ديدم كه بچه هاشون بخاطر کم توجهی مادر میرن سمت پسرا و خیلی کارا میکنن که درست نیست عقده ای میشن افسرده میشن عصبی میشن

و همچنین همسراشون که بخاطر کم توجهی همسر میل به دیگران پیدا میکنن

چون زیاد دورو برم دیدم ترجیح دادم خانه دار باشم هرچند قبل ازدواج شاغل بودم

بی ادبی چقدر.من خودم شاغلم ولی خانم های خانه دار رو مادر های موفق تری میبینم.

من بی ادب نیستم 

عرض هم کردم که کسی که مهارت اشتغال داره فرقی نداره انتخاب کنه شاغل باشه یا نه

چون این براش انتخابه

به نظرتون کسانی که میان میگن وظیفه مرد هست کار کنه یا میگن کی حال داره صبح ساعت هفت بره سر کار زرنگ هستند؟

😁
2706