2733
2739

سلام من ماه ديگه پيش دكتر ارباب زاده عمل دارم تجربه ندارم اصلا كه بعد عمل بايد چيكار كرد صورت زياد كبود نشه و اين چيزا ميشه كارايه مهمى كه بايد بلافاصله بعد عمل انجام دادو بگين

سلام من ماه ديگه پيش دكتر ارباب زاده عمل دارم تجربه ندارم اصلا كه بعد عمل بايد چيكار كرد صورت زياد ك ...

بلافاصله بعد از عمل باید ازین کیسه های آب یخ ک تو داروخونه ها هم هست استفاده کنی ک مثل عینک هست تا چند روز باید موقع خوابیدن با گذاشتن چنتا بالش زیر سرت رو بالاتر از تنه قرار بدید و در کل در مورد میزان ورم بستگی زیادی هم ب کار خود جراح داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بلافاصله بعد از عمل باید ازین کیسه های آب یخ ک تو داروخونه ها هم هست استفاده کنی ک مثل عینک هست تا چ ...

سلام عزیزم روزت بخیر.خداروشکر کامنت شمارو توی یه تاپیک دیدم.لطفا راهنماییم میکنی؟ بینی من گوشتی هستش.مشکل تنفسی و شکستگی و...ندارم و صرفا میخوام جراحی زیبایی انجام بدم چون اصلا فرمش رو دوست ندارم.یکم یه برآمدگی مختصر داره و بدترش اینکه وقتی میخندم نوک بینیم میاد پایین.منم که خوش خنده  خیلی مهمه برام که پیش متخصص گوش و حلق و بینی جراحی کنم.درمورد هرکدوم تحقیق میکنم نهایت یه چیزی دودلم میکنه.لطفا راهنماییم میکنی پیش کدوم پزشک برم؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
سلام عزیزم روزت بخیر.خداروشکر کامنت شمارو توی یه تاپیک دیدم.لطفا راهنماییم میکنی؟ بینی من گوشتی هستش ...

سلام عزیزم تا چقده میتونی هزینه کنی در مورد کیا تحقیق کردی هر سوالی داری بپرس بتونم حتما راهنماییت میکنم عزیزم

2740
سلام عزیزم تا چقده میتونی هزینه کنی در مورد کیا تحقیق کردی هر سوالی داری بپرس بتونم حتما راهنماییت م ...

ممنونم بانو  در مجموع تا 15 تومن میتونم هزینه کنم.در مورد دکتر طبری، دکتر حمیدرضا سهرابی، دکتر ساداتی و دکتر لقمانی بیشتر از بقیه پرس و جو کردم. در مورد دکتر لقمانی داشتم کم کم مطمئن میشدم که دیدم تخصصشون زیبایی هست نه گوش و حلق و بینی  مهم ترین ملاکم همین تخصص هست که میخوام حتما گوش و حلق و بینی باشه. و اینکه حالا که بالاخره تصمیم به جراحی گرفتم خیالم راحت باشه نتیجه ش خوب باشه.من بینی عروسکی نمیخوام ولی نمیخوام به دکتر هم بگم طبیعی تا بینیم پهن بمونه! یه چیزی میخوام که در عین اینکه زیبا باشه حتی الامکان هم طبیعی به نظر بیاد. در مورد صورتم باید عرض کنم عزیزم من همیشه گونه دارم، صورتم به نسبت تپل هست، چشمام میشه گفت درشته، لبام کمی حجم دارن و خیلی برام مهمه اجزای صورتم باهم جور باشن. 

توضیحاتم کافیه گلم؟  ممنون میشم راهنماییم کنی

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
سلام عزیزم تا چقده میتونی هزینه کنی در مورد کیا تحقیق کردی هر سوالی داری بپرس بتونم حتما راهنماییت م ...

عزیزم نمونه کارای دکتر جعفری پور رو هم دیدم خوبن انگار.به نظر شما با توجه به شرایطم ایشون مناسبن؟چون نمیدونم واسه بینی استخونی بهتر جراحی میکنن یا گوشتی

ایشون گوشتی خوب عمل می‌کنن

ممنون عزیزم  توکل به خدا احتمالا برم پیششون ببینم نظرشون چیه.فقط میبخشی شما میدونی نوبت دهیشون حضوری هست یا تلفنی؟ راستی من یه کامنت هم قبل از اینی که جواب دادین براتون گذاشتم فکر کنم ندیدینش  

ممنونم بانو   در مجموع تا 15 تومن میتونم هزینه کنم.در مورد دکتر طبری، دکتر حمیدرضا سهرابی، دکت ...

عزیزم اگه میتونی که صبر کنی ک نوبت از خرمی بگیر ولی بقیه پزشکانی ک تو کامنت گفتی رو فعلا روش حساب نکن کار دکتر علیرضا مجلسی هم خوبه 

ممنون عزیزم   توکل به خدا احتمالا برم پیششون ببینم نظرشون چیه.فقط میبخشی شما میدونی نوبت دهیشو ...

همشون نوبت دهی حضوری دارن ب نظرم...ولی اگه نظرت رو خرمی هست اوّل برو پیش خرمی

2706