2737
2734

باهرشرایطی که باشی ولی مطمئنم که بعدا پشیمون خواهی شد،یوقتایی ما ادما از حکمت خیلی چیزا خبرنداریم،ولی بعد میبینیم همون بچه که فک میکردیم وقت اومدنش نبوده بهترین موقع به دادمون رسیده.این موردو من تو چندتا از فامیلامون داشتم،وکلی تلاش کردن که سقط کنن ولی بعد موقع زایمان که بچه رو سینش میزارن کلی گریه میکنه و از خداطلب بخشش میکنه.وهمون بچه به داد زندگیش رسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اخه سقط کنی خیلیا ارزوی مادر شدن دارن نکن خدا قهرش میگیره

خودم برای مادر شدن سالها گریه کردم نذر و نیاز و التماس کردم.ولی نه الان که شوهرم کار نداره خودم تازه بچه دار شدم و یه کار به زور پیدا کردم.سال دیگه کنکور دارم.و خیلی مشکلات دیگه به هردوتا بچه ام‌ظلم میشه.الان واقعا وقتش نبود.حتی جلوگیری شدید هم داشتم نمیدونم چرا اینجوری شد؟ آخه الان قلب نداره که.ناشکری نمیکنم.میگم خدا به وقتش که بتونم براش خوب مادری کنم بهم بده.الان بده به اونایی که تو آرزوی بچه هستن

2728
خودم برای مادر شدن سالها گریه کردم نذر و نیاز و التماس کردم.ولی نه الان که شوهرم کار نداره خودم تازه ...

الان دیگه بهت داده بچه بیاد روزیشم باخودش میاره نکن نگهش دار ایشالا با اومدن بچه شوهرتم یه کار خوب پیدا میکنه بعد غذاب وجدانش نمیزاره ها زندگی کنی 

࿉᪣࿉
باهرشرایطی که باشی ولی مطمئنم که بعدا پشیمون خواهی شد،یوقتایی ما ادما از حکمت خیلی چیزا خبرنداریم،ول ...

من خیلی ضعیف شدم.قبلا سقط داشتم بلافاصله بعدش باردار شدم .کمر درد شدید دارم وزنم الان ۴۵ کیلو هست.یه بچه شیر میدم.شوهرم بیکار شده خودم به سختی یه کار با ماهی ۳۰۰ تومن پیدا کردم .با حقوق من و یارانه داریم گذران زندگی میکنیم.پوشک بسته ایی ۷۰ تومن باید هرهفته برای بچه ام بخرم.وقتی یکی دیگه بیارم به هردوتا بچه ظلم میشه

الان دیگه بهت داده بچه بیاد روزیشم باخودش میاره نکن نگهش دار ایشالا با اومدن بچه شوهرتم یه کار خوب پ ...

آخه قلب نداره که هنوز یه سلول هست.خودم الانم تو عذاب تو یه دوراهی وحشتناکم.پس بچه ام که کوچیکه و هنوز چندماهه اس چی میشه؟وقت برای تربیت بچه نمیمونه برام

آخه قلب نداره که هنوز یه سلول هست.خودم الانم تو عذاب تو یه دوراهی وحشتناکم.پس بچه ام که کوچیکه و هنو ...

دوتا باهم بزرگ میشن😍😍 من دختر خالم بچش کوچک بود حامله شد نگهش نداشت الان پشیمونه میگه کاش نگهش میداشتم

࿉᪣࿉
2740

من خودم همیییشه مخالف سقط بچه بودم همیشه.ولی الان تو بدترین شرایط ممکن هستم اطراف خودم پر از خانومایی که آرزوی مادر شدن دارن.خودم قبلا برای مادر شدن کلی دکتر رفتم کلی نذر و نیاز کردم.ولی الان شرایطم افتضاحه.شوهرم کار عالی داشت اما کارش تعطیل شد.خودم ضعیف و مریضم چجوری به دوتا بچه ظلم کنم آخه

من خدا نیستم.من حکمت کارای دقیقش رو نمیدونم.اصلا نمیخوام تو کارش دخالت کنم نمیخوام ناشکری کنم.ولی کاش از من میگرفت بجاش میداد به اینهمه مادر چشم انتظار.نمیخوام کفر بگم ولی خدا انقدر بزرگه که راحت میتونه هرکاری بکنه بدون اینکه کسی آسیب ببینه

دخترم و میبینم براش دلم آتیش میگیره.لباس به زور براش میخرم.بخداااا ناشکری نمیکنم از خدا ممنونم که بهم داده ولی چرا غصه یه بچه دیگه هم اضافه بشه.من خیلی شدید جلوگیری کردم که این اتفاق نیافته.خدایا کمکم کن

منم برات ناراحتم خودم بچم ناخواسته بود دركت ميكنم . ٢٠ روز بود عقد كرده بودم . برنامه هايي داشتيم واسه سفرهاي دوران عقد و خوش گذروني . اما يه دفعه همه چي تموم شد . شدم خانوم خونه و مادر . ولي بازم من جات نيستم . خودت بهتر ميدوني عزيزم .

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️
2706