2752
2739
عنوان

چرا مادر شوهرم اینو گفت؟!🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 59249 بازدید | 667 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل اینه بهش گفتم وسایل بذارم گفت اوکی مشتری‌واسه خونه بهش زنگ میزنه  میگم اگه بخواب بفروشی ...

پس کلا همه هماهنگ هستن با همدیگه، با این تفاسیر اصلا یه قاشق هم نبری تو اون واحد ،که بعدا بدن به مشتری خونه رو،یه اسباب کشی الکی گردنت میوفته و هیچی نشده وسایلت داغون میشن.

همون به پدرت بگو خودش صحبت کنه و بگه طبق همون صحبت های اولیه الان هم پیش میریم و دخترم رو نمیتونم بذارم بره مستاجری.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2731
باشه

انشالله ک زودی حل بشه و ذهنت آروم بشه.💟

واقعا ناراحت شدم چون سر خودم اومده ،خدا کنه سر هیچ کسی نیاد.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
چرا خانواده دختر باید خونه بدن به پسر؟ک دختر بره ۱۲۰ متری عروس بره مستاجری🤔 پسر خودش باید تلاش کنه ...

من در کل نگفتم همه عزیزم

شرایط استاتر و دوستم یکی بود تعمیم دادم وگرنه برا همه ی نسخه نمیپیچن.

همه چی ب جنم پسر بستگی داره

همسرم مادر پدرشون خونه بما دادن ما 3 ساله خونمونه عوض کردیم .پس انداز کردیم و همونیم ک داشتیم از دست ندادیم.دیدم کسایی کهمونیم ک داشتن از دست دادن پس هرکی ی جوره.کمک خانواده درصورت داشتنه .ک الان خداروشکر همه دارن

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید
برا ما راضی شدن یه پسره داشت و نکرد فروخت رفت بهترین جا و بهترین جهازو خریدن با خودشون از اول سه دنگ ...

متوجه نشدم😃

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید
حمایت اره ولی اینکه خونه بیان بدن اونم چند میلیون خود طرف هم راضی نیست ک بده نباید اصرار کرد 

ب زور ک ن.ولی موقع خواستگاری نباید وعده بیخود بدن وقتس نمیخوان عملیش کنن

2740
متوجه نشدم😃

میگم‌راضی شدن در ب دری مارو ببینن داشتن نکردن قول داده بودن نکردن 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

نگران نباش با بابات حرف بزن بگو تا وقتی قضیه خونه کامل مشخص نشده عروسی و عقب بندازه تا خیال همه راحت بشه 😍 

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
میگم‌راضی شدن در ب دری مارو ببینن داشتن نکردن قول داده بودن نکردن 

خب دیگه منم همینو ب استراتر میگم .همچین بلاییم سر دوستم امد میگم مکتوب ازشون تعهد بگیر پدرش وگرنه اینجور ک معلومه مخواد ی جور در برن

میدونی اولش اینجور  پسرا همه فک میکنن خانواده هاشون ب صلاحشون کار میکنن بعدش میبینن نه فقط کلاه سرشون رفته

البته بگم خانواده همسرم بهمه حرفاشون و حتی خارج ازون تعهد داشتن و انجام دادن.ولی خب هستن ادم چمیدونه از فرداش چخبر میشه

اگه قبل ازدواج به پدرتون گفتن خونه خودمون رو که اینجوری میدیم، باید الان هم بدن پدرتون نباید بگه نم ...

دقیقا من چندین سال پیش تاپیک زدم. گفتن مال خودشونه پشیمون شدن. بیشتر دلمو شکستن. و الان هش سال گذشته و همسرم دو تا زمین خریده هر دو بنام خودم ولی هیچوقت زندگی ما زندگی نشد. چون من نتونستم اون کینه رو فراموش کنم

خب دیگه منم همینو ب استراتر میگم .همچین بلاییم سر دوستم امد میگم مکتوب ازشون تعهد بگیر پدرش وگرنه ای ...

بخدا دلم خونه هم پارسال اثاث بردم همه سال قبلش امسالم معلوم نیست تک پسرم هست خوب میبینید نداره گرونیه چرا این کارو کردید ننش فقط خودشو جر میده دخترم نداره نداره ب خدا رفته خونه پدرشوهرش بازسازی کرده مفت و مسلم نشسته ارثشونم معلومه محضری من چی تا کی در ب دری خانما خونه نداره پسر جهاز نبرید چوب نبرید فرش انچنانی نبری والا مثل خواهرشوهرم یه فرش دو تا پشتی زبونتونم دراززز باشه میدونی چی میگم 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید