2737
2739

این چیزی که دارم میگم شاید به نظرتون خنده دار بیاد

ولی واقعیته و من هر بار با یاد آوریش بغضم میگیره...

اگه تیکه تیکه مینویسم بخاطر این نیست ک میخوام پر بازدید شه نه... حالم بد تر از این حرفاس..میخوام فقط فک کنین بهش و نمیدونم فقط خواستم بگمش تا خالی بشم

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

فقط زود😐

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بابا جونم امروز داشتم تو اتاقم درس میخونم یکی از اون عنکبوت بزرگا هستش که پاهاش خیلی درازه و چندشن یکی از اونا رو دیدم خواستم جیغ بزنم بابا که یادم افتاد حتی خودتم به زور میتونی تکون بدی و الانم پیشم نیستی و عنکبوت داشت به سمتم میمومد یاد حرفات افتادم که همیشه میگفتی تو با این قدت از این میترسی؟؟

لایکم کن چه اسم عجیبی براش گذاشتی اگه ترسناکه بگین نخونم من ترسو هستم🙄

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

منم میگفتم اخه خیلی چندشه بابا نمیتونم برم سمتش بعد بهم میگفتی که کاری نداره چشمات و ببند با یه چیزی بزن روش دیگه امروز یاد حرفت افتادم چشمام و بستم و زدم روش

2738
بابا جونم امروز داشتم تو اتاقم درس میخونم یکی از اون عنکبوت بزرگا هستش که پاهاش خیلی درازه و چندشن ی ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فوت شدن خدا رحمت کنه😭😭😭😭

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
لایکم کن چه اسم عجیبی براش گذاشتی اگه ترسناکه بگین نخونم من ترسو هستم🙄

نه ترسناک نیست..

این که من با ترسم روبه رو شدم خیلی خوبه ها ولی بابا جونم میخواستم تو باشی که برام بکشیش میخواستم وقتی جیغ میزنم تو با عجله بیای تو اتاقم بابا دلم میخواد اصلا تا وقتی که زندم عنکبوتام و تو بکشی بابا جونم

شاید الان این موضوع به نظرتون خنده دار بیاد یا بگین مسخرمون گرفتی ولی نه خدارو شکر کنین اگه باباتون پیشتونه و سالم و سلامته و امید وارم هیچوقت به احساس من دچار نشین..

بابا قربونت برم خوب شو بلند شو همه چیو به یاد بیار به قول خودت محکم و استوار قدم بزار بابا دلم نمیخواد واسه بقیه مشکلات زندگیم تنها باشم تو باید باشی مواظبم باشی
تو عشقی هستی که همیشه دنبالش بودم ولی بیخ گوشم بود و ندیدمش