2737
2739
عنوان

آیا امکان بارداری با وجود استفاده از کاندم هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 55 پست
ان شاالله که باردار نیستی  مرتب دارچین و زعفران دم کن بخور

دکترم‌گفت بخاطر عفونت گرمی نخور.

منم این ماه نخوردم به جز این چند روز...میدونم احمقانه اس اما ممکن از اون باشه؟!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
دکترم‌گفت بخاطر عفونت گرمی نخور. منم این ماه نخوردم به جز این چند روز...میدونم احمقانه اس اما مم ...

عفونت که باعث تاخیر پریودی نمیشه

نخوردن گرمی تو این ماه هم فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه...چون یکی مثل من که همیشه سردی میخوردم اما به وقت میشم

حالا شما دارچین اینا دم کن بخور...ریلکسم باش...چون استرس به تاخیر میندازه

من خودم یکبار عقب انداختم رفتم عرق رازیانه خریدم خوردم...فرداش پریود شدم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عفونت که باعث تاخیر پریودی نمیشه نخوردن گرمی تو این ماه هم فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه...چون یکی م ...

ممنون امروز بازم از این چیزا استفاده میکنم تا فردا که برم یه بیبی چک بگیرم حالا یه وقت واقعا هست میترسم با اینکارا بلایی سرش بیاد.

ممنون امروز بازم از این چیزا استفاده میکنم تا فردا که برم یه بیبی چک بگیرم حالا یه وقت واقعا هست میت ...

نه بابا هیچی نمیشه

من خودم 34 سالمه اسم بچه دار شدن میشه به تنم رعشه میفته

اصلا بچه دوست ندارم  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2731
نه بابا هیچی نمیشه من خودم 34 سالمه اسم بچه دار شدن میشه به تنم رعشه میفته اصلا بچه دوست ندارم &nb ...

منم دوست ندارم چون حس میکنم اصلا آماده نیستم 

انقدر شرایط لازم داره که به همین راحتیا نمیشه باهاش کنار اومد.

منم دوست ندارم چون حس میکنم اصلا آماده نیستم  انقدر شرایط لازم داره که به همین راحتیا نمیشه ...

دقیقاااا....ان شاالله که باردار نیستی....فردا بیبی زدی خبرم کن

2740
عزيزم چي شد؟ باردار بودي يا نه؟

نه با کلی تاخیر بالاخره پریود شدم .دکترم بهم ازمایش داد و گفت هیچ مشکلی هم نداری نمیدونم چرا انقدر تاخیر داشتم.

نه با کلی تاخیر بالاخره پریود شدم .دکترم بهم ازمایش داد و گفت هیچ مشکلی هم نداری نمیدونم چرا انقدر ت ...

چون خودتم آمادگيشو نداشتي پس خدا رو شكر عزيزم ❤️ ايشالا به زودي مامان ميشي 🌹

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2706