2703
2553
عنوان

آیا امکان بارداری با وجود استفاده از کاندم هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2119 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونت دارم و داشتم اما پریودیم مدت هاست منظم شده این ماه اما با وجود همه فعالیتام نشد

عفونت میتونه جلوی پریود رو بگیره. تنبلی تخمدان چی نداری؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2456
زن عموم بم گفت

زن عموت چه کاره است؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
عفونت میتونه جلوی پریود رو بگیره. تنبلی تخمدان چی نداری؟

نه.

پریودم بخاطر عفونت نمیتونه باشه چون میگم دو سه ماهه با عفونت درگیرم و پریودم سروقتش میشه...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
چقدر بد...کاش نباشه چون واقعا نمیدونم با بچه چه کنم!

زعفرون غلیظ دم کن بخور

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
نمیشه که آخه یکی بچه نخواد یا داشته باشه تکلیفش چیه!

نمیدونم والا این زن عموم خیلی تیز و بزه وقتی اینو بم گفت دیگه ترسیدم با کاندوم جلوگیری کنم.لابد ی چیزی هست ک میگن.. لابد نمیخوان نسل مون منقرض شه

یا رب نظر توبر نگردد
2714
زعفرون غلیظ دم کن بخور

اینکارو کردم...کلی رقصیدم...کلی دویدم و پریدم...اما صرفا دل درد دارم و کمر درد قشنگ حس میکنم پریود شدم اما فقط ترشح بی رنگ دارم 

نه. پریودم بخاطر عفونت نمیتونه باشه چون میگم دو سه ماهه با عفونت درگیرم و پریودم سروقتش میشه...

ربطی نداره گاهی شدت میگیره. بهترین کار اینه که بری دکتر چک کنه. اگه کاندوم وسط کار پاره بشه یا نشت کنه خودتون میفهمید. مساله غنی سازی اورانیوم که نیست. یه موقع استرس پریود رو عقب میندازه یه موقع بد کار کردن تخمدان یه وقت عفونت. بهتره بری دکتر

هیچی فقط زن عمومه خخخخخ... 

احتمالا کار خودشه.میخره سوراخ میکنه حامله میشه میندازه گردن کارخونه

اینکارو کردم...کلی رقصیدم...کلی دویدم و پریدم...اما صرفا دل درد دارم و کمر درد قشنگ حس میکنم پریود ش ...

ان شاالله که باردار نیستی

مرتب دارچین و زعفران دم کن بخور

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
ربطی نداره گاهی شدت میگیره. بهترین کار اینه که بری دکتر چک کنه. اگه کاندوم وسط کار پاره بشه یا نشت ک ...

منم نگفتم غنی سازیه !!!

و گفتم چند روز پیش دکتر بودم !!!

2706