2737
2734
عنوان

هر کی عیدی میخواد بیاد جا نمونه💚💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 8554 بازدید | 1333 پست

واسه مامان شدن منم دعا کن  واقعا دیگه خسته شدم من ۱۰۰ تاگفتم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دوست مجازی دارم به نام سهیلا، مشکل سلامتی دارن(تا همین حد بیشتر نمیدونم مشکلشون رو) و البته خیلی مستاصل شدن. برای شفای ایشون اگر ممکنه دعا بخونین هر چی که دوست دارین

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

عیدتون مبارک سادات عزیز ان شاءالله به حاجتت برسی عزیزم میشه برای نیت قلبیم دعا کنی و ذکر بگی ممنون😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731

من خیلی عجله ندارم بذار آخرین نفر اما با حوصله برام دعای توسل بخون

ممنون ازت سید جان  

اگه خاستی شماره کارت بدم دیگه نقدی حساب کنی

واسه برکتش میگما    

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش

واسه داداشم‌دعا کن از جدت بخواه که دستش و بگیره و داداشم رو از این‌گرفتاری نجات بده خیلی حالش بده حال روحیش منظورمه از ته دلت دعا کن براش عزیزم منم براتون صلوات میفرستم

واسه حل شدن مشکلاتمون یک صلوات میفرستین
2738

لطفا برای آزادی همسرم از زندان دعا کن

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

سلام عزیزم  ان شالله بحق این شب عزیز خدا حاجت روات کنه دلتو شاد کنه خوشبخت بشی بانو 

سه تا صلوات برای مادرت حضرت زهرا سلام الله علیها بفرست و ازش بخواه حاجتمو بده خیلی گرفتارم 

دیگه راهی نمونده که نرفته باشم اما بی نتیجه...

خواهش میکنم خیلی دعام کن اسمم زهراست 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

مهربونم واسه حال منم دعا کن 

سه تا 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

واسه بچه سالم وصالح وخونه دارشدنم به زودی هرچی دوس داری حتی یه ذکر ولی ازته دلت بگو مرسی مهربون😍😘

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘