2733
2739
عنوان

هر کی عیدی میخواد بیاد جا نمونه💚💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 8554 بازدید | 1333 پست

عزیزم لطفا برای خوشبختیم 10 تا صلوات بی زحمت بفرست منم برات میفرستم ممنونم ❤️❤️❤️

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یدونه❤

مرسی مهربون واست دعا میکنم❤

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
2731

صلوات بفرست منم واست میفرستم. اسمم مرجان...خیلی آشفته ام چند وقته...  الانم گریم گرفت...

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
2738

واسه من ۷ تا خیلی احتیاج دارم

خیلی گرفتارم دیگه به آخرش رسیدم

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

آخ ک من عاشق⚘⚘ امام علی علیه السلام ⚘⚘و⚘⚘ امام موسی کاظم علیه السلام⚘⚘ هستم به این واسطه عاشق شما هم شدم

برای من به نیت ۱۴ معصوم و حضرت ابولفضل العباس و حضرت زینب سلام الله علیها و حضرت علی اصغر علیه السلام و ...۱۹ بار بگو عزیزم 💐💐💐

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶