2726

سلام دوستای گلم

میخوام بهتون عیدی بدم، از قدیم رسمه عید غدیر مردم عام از سادات طلب عیدی میکردن💚💚 مخصوصا از سادات طباطبایی (یعنی هم پدر سیده و هم مادر مثل من😎) و سادات هم برای تبرک یه چیزی رو به عنوان عیدی میدادن حالا میتونست پول باشه، کتاب با‌شه و......

هر سال این موقع ما هم در تب و تاب آماده سازی مراسم عید غدیر بودیم از شیرینی پختن سفارش خوراکی و خرید میوه و خرید لباس سبز گرفته تا درست کردن گیف های سبز برای پول ها 😍💰 و هماهنگی مراسم مسجدمون و رفتن به حرم حضرت معصومه 😔😔😔😥😭😭

اما امسال.... 😭😭😭😭

با این کرونا..... 😤

هی بگذریم😔😔😔

اما به فکرم رسید امسال یه جور دیگه عیدی بدم، هم شما و هم من یه ثوابی ببریم. عیدی نقدی نمیشه داد😉🙃 معنوی که میشه داد🙂 شاید سوال شه چرا انقدر زود، چون این دهه(از عید قربان تا غدیر رو میخوام عیدی بدم😅) 

عزیزای دل به هر تعداد که دوست دارید بگید تا من براتون ذکر پر فضیلت و معجزه گر (یا علی) بگم به نیت حاجت روایی و مشکلاتتون‌‌

انشالله که همه به حق امام علی و جدم امام موسی کاظم حاجت روا بشن🤲🏻؛ از الان شروع میکنم تا شب عید غدیر تموم شن ، البته تعداد در حد توانم باشه دیگه 😅 مثلا اگه هر کس چهارده هزار تا یا علی بخواد تا سال دیگه هم تموم نمیشه😂

شوخی کردم وظیفمه عیدی بدم شما جون بخواه، خونه بخواه، ماشین بخواه. اما من ندارم که بدم🤣😜😂

اگر کسی هم واقعا خیلی گرفتاره و به بن‌بست رسیده بگه دعا توسل بخونم براش😔😩 یا هر چیزی که دلش راضیه

(مثل زیارت نامه حضرت معصومه، حرم نمیتونم برم تو این اوضاع😟 اما به جاتون سلام که میتونم بدم😔)

برا هر کی رو هم گفتم لایک میکنم که خیالش راحت بشه✅

شما هم لطف کنید برا حاجت روایی من دعا کنید

❤️راستی اگه دوست داشتید رفقا رو هم تگ کنید اونا هم استفاده کنن😍

کوچیک همگی سادات خانوم 🧕🏻❤️

تو نیت هاتونم اول ظهور آقای غریب رو بخواید😞

اگه پیشنهادی جدید مبنا بر روش های دیگر عیدی دادن دارید بنده پذیرا هستم😁😎😎

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

منم طباطباییم حتی مامان بابام طباطبایین😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706