2733
2734

اگه برای شادی برادر ناکام منم فاتحه ای بخونید ممنون میشم...  

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته پیش همین ساعت داشتم با دستای خودم واس مادرم غذاشو میدادم. اما الان زیر خروار خروار خاکه 🖤خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دلم داره میترکه

🖤🖤دوستان واس مادرم منم فاتحه ای بفرستید. فدای دلای مهربونتون. 

2731
هفته پیش همین ساعت داشتم با دستای خودم واس مادرم غذاشو میدادم. اما الان زیر خروار خروار خاکه 🖤خدااا ...

خدا بیامرزه عزیزم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

هفته پیش همین ساعت داشتم با دستای خودم واس مادرم غذاشو میدادم. اما الان زیر خروار خروار خاکه 🖤خدااا ...

ای وای من

چرا؟

منم دوماه پیش داداش جوون از دست دادم

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

تصورشم سخته

منم وقتی ک ۶ ماهه بودم مادرم در اوج جوونیش ۲۹ سالگی فوت میکنه

آبجی جوون خوشگل و دوست داشتنیم هم سن ۲۰ سالگی سال ۸۲. زلزله بم  ابجیم فقط ده سال ازم بزرگتر بود