2733
2739
عنوان

خانمای تبریزی لطفا بیاین

160 بازدید | 7 پست

من از آذر آبادگان وقت گرفتم واسه عکس رنگی چون بعد از ظهره شیفتم ممکنه نتونم برم میخوام از ی جای دیگه هم واسه صبح بگیرم نوبت هرکدوم شد برم بنظرتون از کجا نوبت بگیرم؟

مامان دوتا دخمل ناز 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا یعنی ی نفرم نیس راهنماییم کنه

سلام عزیزم شما بعد ۰ند مدت باردار شدین و چطور میشه توضیح بدین 

منم مشکلی ندارم و باردار نمیشم نمیدونم چیکار کنم 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت واسه نی نی تو دلم مواظبش باش مواظب باش این یکی سالم بدنیا بیاد 
2731
سلام عزیزم شما بعد ۰ند مدت باردار شدین و چطور میشه توضیح بدین  منم مشکلی ندارم و باردار نمیشم ...

عزیزم من بعد ی سال اقدام باردار نشدم رفتم دکتر قرص و آمپول داد باردار شدم ولی سقط شد دوباره بعد ۶،۷ ماه با قرص و آمپول باردار شدم و سقط شد دیگه آزمایشات سقط مکرر انجام دادم و معلوم شد مشکل ایمنی دارم لنفوسیت تراپی کردم بعدش دکتر آی یو آی کرد همون ماه اول دوقلو دختر باردار شدم الان دوماهشونه

ی دکتر خوب پیدا کن برو پیشش 

من تبریزم پیش دکتر دانایی رفتم

مامان دوتا دخمل ناز 😍

سلام عزیزم هستی یه سوال داشتم خواهشا،،در مورد قد خواهر زادت،، چند سال پیش کامنت گذاشتی 140 هست و 13 سالشه الان چند سانت رشد کرده تو این تو سال  چون پسر منم مشکل قدی داره

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2740