2752
2734
عنوان

نوار بهداشتی مناسب بعد زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 19332 بازدید | 33 پست
پس نوار بهداشتی تافته نگیرم بدرد نمیخوره  نمیدونم خون ریزی بعدش چقدر 😣😣

یه بسته بگیر امتحانی 

یه بسته هم پوشک بچه سایز بزرگ

هردو رو امتحان کن هرکدوم خوب بود بگو بیشتربخره

خونریزی هم زیاد

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوار بهداشتی تافته ویژه شب رو میگین  به نظرتون بهتر نیست برای بعد اتاق عمل از اون پوشک‌بچه ها ...

عزیزم من برای زایمانم دو روزی ک بیمارستان بودم از این پوشک ها دوتا دوتا میذاشتن برام....

بعدشم دوبار پرستار اومد ماساژ شکم داد هرچی خون و لخته بود اومد بیرون.... 🤐🤐🤐 بعدش دیگه تافته ویژه شب میذاشتم

2731
پیشنهاد خوبی بود 🤗 اینجوری خیال آدمم راحت تره من همش‌فکر میکنم‌لباس زیر زود کثیف میشه آبروم‌میره

خونریزی روزهای اول شدیده. به مرور کمتر میشه و میشه نوار بهداشتی استفاده کرد. ولی برای اولش حتماً همون پوشک سایز بزرگ استفاده کن. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
؟؟؟؟؟؟

توشکمم مرده اومدم برا سقط ولی نمیاد

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
تافته خیلی پهن و خوبه.... امتحان کنین برا پریود، مشتری میشین😆

باشه گلم حتما

کدوم مدلش بگین دقیق همونو بخرم

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla