2737
2739
عنوان

نوار بهداشتی مناسب بعد زایمان

18929 بازدید | 33 پست

سلام‌دوستان‌ ببخشید برای بعد سزارین چه جور نوار بهداشتی باید بگیرم‌.میگن از این پوشک‌بچه ها بگیریم‌ولی اونا که مثل نوار بهداشتی یه لایه پلاستیک‌زیرش نداره و خون به لباس ها سرایت میکنه و چسب هم که نداره چی‌بگیرم 

ب من گفتن پوشک سایز بزرگ

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لباس زیتون هی کثیف نمیشد ؟؟اینجوری میترسی تو ماشین‌هم‌بشینی تا برسی خونه بعد زایمان میگی خراب کاری م ...

هنوز دفع نشده😭

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

تافته به نواربهداشتی داره بنفش رنگ. ایرلد هم هست برای استفاده طولانی مدت مناسبه. 

پشتش پهنه ومناسب برای بعد از زایمان و یا روزهای اول پریوده. 

من 40روز خونریزی ازش استفاده کردم عالیه

2738
لباس زیتون هی کثیف نمیشد ؟؟اینجوری میترسی تو ماشین‌هم‌بشینی تا برسی خونه بعد زایمان میگی خراب کاری م ...

شورت یکبار مصرف باید بخری، تکون نمیخوره نترس. دو تا با هم بذاری نشت نمی کنه

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
زیرشون مثل نوار بهداشتی پلاستیک ‌داره که لباس زیر رو کثیف نکنه یا نه؟؟ آخرین باری که من‌دیدم چیزی ز ...

نه نداره

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
تافته به نواربهداشتی داره بنفش رنگ. ایرلد هم هست برای استفاده طولانی مدت مناسبه.  پشتش پهنه وم ...

نوار بهداشتی تافته ویژه شب رو میگین 

به نظرتون بهتر نیست برای بعد اتاق عمل از اون پوشک‌بچه ها بگیرم وقتی هم‌خواستم بیام خونه روز بعد از این تافته ها بزارم 

تافته خوب هست ؟؟چون‌خود نوار بهداشتیه قابلیت جدبش خوبه ؟

پوشک بچه ساده ازین بزرگا

نم هم نمیزنه تعویض میکنی 

بقیه نواردبهداشتیا کوچیکن واسه بعدزایمان حتی جاذب و بزرگترینشون

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
شورت یکبار مصرف باید بخری، تکون نمیخوره نترس. دو تا با هم بذاری نشت نمی کنه

پیشنهاد خوبی بود 🤗 اینجوری خیال آدمم راحت تره من همش‌فکر میکنم‌لباس زیر زود کثیف میشه آبروم‌میره

پوشک بچه ساده ازین بزرگا نم هم نمیزنه تعویض میکنی  بقیه نواردبهداشتیا کوچیکن واسه بعدزایمان ح ...

پس نوار بهداشتی تافته نگیرم بدرد نمیخوره 

نمیدونم خون ریزی بعدش چقدر 😣😣

2706