2733
2739
ای جوووون به تو انارکم  آخه کی دلش میاد با تو قهر کنه  خدا شوهر خوب و زبانزدتو برات حفظ ...

چرا خندم گرفته خصوصا از جمله اخرت😅😅😅😅

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
آفرررین به بابای نازت دقیقا هر خواستگاری برا منم میومد مامانم میگفت انار هییچی بلد نیست تو عمرش فقط ...

والا خوبه دیگه 

اولش همه چیو بگن 

فک نکنم رسول غر بزنه 

میدونه همون غذای بدمزه هم ازش صلب میشه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خودش پاشه یه پیزی درست کنه حالا  نمیمیره که😂

ناموسا گشنگی بکشه بامن طرفی😄😄😄😄😄

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2731
به خدا جدی گفتم😂

پس نخند😀😀😀

قربونت بررم مرسی. 😍😘 منظورم تو غر نزدن سر غذا زبانزده. هیچ نمیگه😁

تو همه چی خوب و زبانزده عزیزم همینکه تورو انتخاب کرده معلومه🤗❤️

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
2738
والا خوبه دیگه  اولش همه چیو بگن  فک نکنم رسول غر بزنه  میدونه همون غذای بدمزه هم ...

آره واقعا باید با طرفت روشن باشی بعد اون بنده خدا تکلیفشو بدونه

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
اوا😏از الان فامبل دومادبن؟ گفتم که اگه سر کار نرم همه مسئولیت خونه با من اگرم برم که عمرا

مهین اگر یه تار مو فقط یه تار مو از سر محی کم بشه سعید رو میفرستم سروقتت برو خداروشکر کن امیر ایران نیست😡😂😂

منم از روز اول گفتم  فکر اینکه هم بیرون کار کنم هم تو خونه از مخت بیرون کن

آره واقعا خیلی سخته مخصوصا اگر بخواد تورو همیشه سروحال و مرتب ببینه

2706