2752
2734
اخه چکار کنم هرسری من میام تو نیستی هرموقع تو هستی من نیستم

آخجون محدثه هستی؟🥰🥰🥰

گاهی برای خودت پزشک باش     کمی قرص خنده تجویز کن    هرشش ساعت یکبار     حتما که نباید مدرک و مطب داشته باشی!     خودت     نسخه‌ای بنویس با خط خوش       روحت را درمان کن❤

سلام دوستای گلم😘😘😘😘

گاهی برای خودت پزشک باش     کمی قرص خنده تجویز کن    هرشش ساعت یکبار     حتما که نباید مدرک و مطب داشته باشی!     خودت     نسخه‌ای بنویس با خط خوش       روحت را درمان کن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوا😏از الان فامبل دومادبن؟ گفتم که اگه سر کار نرم همه مسئولیت خونه با من اگرم برم که عمرا

بله من همیشه طرف دومادم🤗🤗🤗😏😏

ی کاری پیداکن ک ی روز بری ی روز بدی😀😀😀😀😀😀

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2731
آره واقعا خیلی سخته مخصوصا اگر بخواد تورو همیشه سروحال و مرتب ببینه

والا

رفتیم تو اتاق درباره مهریه بحث شد 

گفت محی من از خدامه حقاتو بدم مهریه ندم ولی این به ضرر خودته 

اگه من بمیرم اگه ارثم میرسه به بچه تو حداقل یه مهریه داشته باشی دشتت جلو بچه دراز نباشه 

منم گفتم خودت میدونی چقد برابری و این حقوق واسم مهمه 

گفت بزار بزرگترا هرچی گفتن قبول میکنیم رفتیم خونمون باهم درستش میکنیم 

اینم بهش گفتم که اگه من سر کار نرم باید ۲۴ ساعت تو خونه کار کنم 

اینطوری بازم هرچی بخری باید نصف بشه

اوکی 😎😎💋

فرانک جون قشنگم تولدت مبارک باشه🥳🥳🥳🥳

امیدوارم از این به بعد زندگیت از همیشه قشنگتر بشه😘😘😘

😆 بنظرم یه کار مشترک پیدا کنن هم برن هم بدن😅

😏😏😏😛😛😛😛

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
والا رفتیم تو اتاق درباره مهریه بحث شد  گفت محی من از خدامه حقاتو بدم مهریه ندم ولی این به ضر ...

بچه ها اینم میدونم قبل خواستگاری همه چی گل و بلبه تو زندگی چجوری رفتار کنم 

من اصا نمیتونم بگم پول بده خونه بده 

بابام اینم گفت تو خواستگاری 

محی اگه از گشنگی بمیره نمیگه پول بده 

خودت باید حواست باشه همیشه 

الهی عزیزم

چه خوشگل و ناز شدی،البته بودی خوشگلتر شدی

آقا داماد هم جای برادری چه خوشتیپ شده😎

خوشبخت بشین🥰🥰😘😘😘

فرانک جون قشنگم تولدت مبارک باشه🥳🥳🥳🥳 امیدوارم از این به بعد زندگیت از همیشه قشنگتر بشه😘😘😘

سلام دکتر جان اسم ایکس چیه

سلام دکتر جان اسم ایکس چیه

گفتم که😌😁

2706