2733
2734
عنوان

تهرانیا یه آپارتمان کوچیک میخوام ۶۰ مترینزدیک مترو

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 98 پست
سلسبیل خوبه  مترو داره مردمشم خوبن فقط خیلی شلوغه و جای پارک نداره

بچه سلسبیلم😁

کاربرقدیمی بحث کردم لغو کاربری شدم🙄😑 درباره ی اسم کاربریم‌باید بگم‌که شلغم به این معنی که غمام شَل بشن😁😎 و اینکه متاهل و متعهدh❤e

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم تحقیق میکنم

سمت هماینوشهر و دریان نو رو تحقیق کن

از قیمتاش خبر ندارم. ولی اگه قیمتا حدودا ۳۰ باشه نمیتونی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
سمت خیابون گرگان و سبلان و نظام ابادم خوبه مترو هم داره 

نظام اباد که خوب نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
نسبت به مناطق پایین تهران اینجا بهتره،،واینکه خوب چند تا محله داره که خوب اسم در کرده،،

مگه خودش جزء مناطق جنوب تهران نیست؟

اونجا خوبه؟ از لحاظ مردمش و شلوغی

شما بهتره یک مواردی رو در تصمیم گیرتون در نظر بگیرید
اگر پسرتو ن دانشگاه میره آیا میخواهید نزدیک دانشگاهش باشه
اگر سر کار میره نزدیک محل کار
بهتره این موارد رو در نظر بگیرید و بعد با توجه به اونها بگید غرب میخواهید یا شرق یا شمال یا جنوب . اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد

2706