2733
2734
عنوان

اسم پسر و دختر جدید

1020 بازدید | 14 پست
سلام دوستان یکی از دوستام دنبال اسم پسر و دختر می گرده - اسم پسر اولش پرهامه اسم جدید پیشنهاد بدین تا بهش بگم - مرسی حالا اگه با پ بود چه بهتر
خدایا بابت همه دنیایی که بهم دادی ازت ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این اسم آخریا که نگاره پیشنهاد داده خیلی بی معنی و مسخره هستن ! سارینا فکر کنم درستتر باشه ای کاش به معنی اسامی هم توجه میکردیم یعنی چی که: شاریتا . ماریتا . گاریتا . ناریتا . قاریتا . خاریتا و......
2738
ملودی
+1

1393/5/22 12:09 ب.ظ

این اسم آخریا که نگاره پیشنهاد داده خیلی بی معنی و مسخره هستن ! سارینا فکر کنم درستتر باشه ای کاش به معنی اسامی هم توجه میکردیم یعنی چی که: شاریتا . ماریتا . گاریتا . ناریتا . قاریتا . خاریتا و.....

یعنی شمل باور کردی اینا اسم باش متاسفانه من تو اطرافیانم همچین اسمهایی دیدم واقعا اسم نیستن که رفتن حرف اول هر اسم رو برداشتن شده یه اسم جدید
بنیتا ب نیتا
شنیتا ش نیتا
منیتا م نیتا
آنیتا آ نیتا
سنتیا س نتیا

شما فک کردی از خودم ساختم خانومی
نگاره نه من نگفتم از خودت ساختی عزیزم من گفتم اینایی که نام بردی و بعضیا میذارن همه مسخرست. اسم باید معنی داشته باشه من خودمم شنیدم یکجا اسم دختری مدیسا بود و اسم یه دختر دیگه رو هم گذاشته بودن ادیسا ! خب حداقل بذارید ادیسون که باهوش بشه یه اختراعی برای بشر بکنه فایدش هم به بقیه برسه ! واقعا اسامی عجیب و غریبی برای دخترا میذارن الان
2706