2733
2734
عنوان

بعد از 15 ماه باز هم درد بخیه سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 96798 بازدید | 27 پست
سلام. کرم ترمیم کننده جای زخم کالی درم رو براتون پیشنهاد می کنم. کرم باسازی کننده بخیه حاوی عصاره درخت گل ابریشم ( mimosa) و لیپوزوم vit E دارای اثر ترمیم کننده قوی پوست بعد از لیزر ، میکرودرم ابرژن ، افتاب سوختگی ، جای بخیه زایمان، جای بخیه عمل جراحی، از بین بردن جای خراش های پوستی و جای زخم است عصاره درخت گل ابریشم باعث تسریع باسازی سلولی بعد از کشیدن بخیه و ترمیم اولیه پوست می شود این کرم محصول فرانسه و دارای مجوز بهداشتی می باشد که برای هر پوستی مناسب است . برخی از امکانات و قابلیتها: درمان جای بخیه زایمان درمان جای بخیه های عمل جراحی ترمیم کننده قوی و جوان سازی عالی برای پوست رفع علایم پیری و بازیابی جوانی و درخشندگی پوست باسازی کننده قوی پوست و ضد رادیکال های ازاد اثر ترمیم کننده قوی بعد از لیزر ، میکرودرم ابرژن، افتاب سوختگی از بین بردن جای خراش های پوستی ، ضایعات پوستی ، جای زخم و جای بریدگی ها برای تسریع باسازی سلولی بعد از کشیدن بخیه و ترمیم اولیه پوست مناسب برای هر نوع پوست ( ALL TYPE SKIN ) نحوه استفاده : صبح و شب روی پوست تمیز به شکل دورانی استفاده شود . کرم کاملا گیاهی می باشد و 100 درصد برای جای زخم های 5 ساله و جای زخم هایی که هنوز قرمز رنگ هستند جواب می دهد. درمان جای زخم

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک نمایید

سلام

من الان هفت روز سزارین کردم ....البته اورژانسی خیلی اذیتم و کمر درد دارم و شکمم وجا بخیه ها درد میکنه

دیروز خواستم بخیمو بکشم خیلی دردداشت و در نیومد

کیا بعد عمل کمر درد داشتن و اینجور مثل من اذیت شدن 

کمر دردتون تا کی طول کشیده😢😢خیلی اذیتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم چند روز دیگه یه سالش میشه و هنوز درد دارم گاهی اوقات اینقد میخواره که جونم و میگیره مرده شو ...

منم اورژانسی سزارین شدم پسر تازه یه ساله شده ولی من بخیههام خیلی اذیته درد دارم ممکنه باز شده باشه میترسم برم دکتر

2728
من یک ساله سزارین کردم بخیه های رحمم از داخل درد میکنه یه حس دل پیچه میگیرم نمیدونم چرا

منم الان یکساله سزارین کردم درد شکم دارم عین دلپیچه با اینکه شکم دومم هستش ولی سر اولی هیچی نفهمیدم

سلام خانما ... من دخترم ک ب روش سزارین دنیا اومد  یک سال و هشت ماهش بود ک ناخواسته دوباره باردار شدم بخاطر اینکه فاصله بارداریم کم بوده جفت ب رحم چسپندگی داشت و برای زایمان از بالای نافم عمل کردن ب سمت پایین و رحمم و برداشتن .الان بچم ۵ ماهشه و من خیلی خارش و گاهی درد دارم تو ناحیه بخیه و شکمم . کسی نمیدونه چرا ؟؟؟؟

2740

سلام بچه ها من الان 3ونیم سزارین کردم باکوچکترین کار سنگین یا ورزش سنگین زیر دل وکمرم درد میگیره بعد سزارین باید مراقب خودتون باشید کار سنگین نکنید سرماهم به زیر دلتون نرسه که دل درد نگیرید به هر حال شکمتون باز شده مامان من حالا 70سالشه هنوز گاهی میگه جابخیهام درد میکنه

برای من حالت دل پیچه داره سمت بخیه هام.کلافم کرده تو این وضعیت هم که نمیشه دکتر رفت چه خاکی تو سرم ب ...

منم الان ۱ماه شده سزارینم دردوسوزش بخیم می زنه به پهلوی راستم واینکه حتی استخوان بکینیمم دردمی کنه جایی که سربچه قرارداشت خیلی اذیتم اصلا نمی تونم جابه جاشم

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
من یک ساله سزارین کردم بخیه های رحمم از داخل درد میکنه یه حس دل پیچه میگیرم نمیدونم چرا

من هم همینطورم

شما علتش رو متوجه شدید؟

مشکلتون الان رفع شده؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن