2737
2739
عنوان

بعد از 15 ماه باز هم درد بخیه سزارین

96798 بازدید | 27 پست
جای بخیه سزارین ام درد می کنه و قرمز شده. یه خرده هم نمناک شده و می سوزه. ولی بعد از 15 ماه! این ممکنه که بخیه های داخلی طوری شون شده باشه؟
همسرم با بتادین شستشو داد ولی تا شنبه که برم دکتر خودم باید صبر کنم. این چند روز بچه ام رو خیلی بغل کردم و ماهیچه های دستم هم درد می کنه. به نظرتون درد بخیه ها هم از بغل کردن بچه است؟ نکنه داخلی ها باز شده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم 11 و نیم شب سزارین شدم دلیلش موکونیوم یود دفع مدفوع جنین گفتن اگه وارد حلقش بشه دور از جون خفه میشه زود فرستادنم سزارین

حالا اگه دلم سزارین میخواست حتما طبیعی زایمان میکردم
2738
نمیدونم والا منم با کلی تحقیق و چی و رفتم طبیعی زایمان کردم یک سال نیم گذشته بعد ازکل عفونت و فریز کردنو ... هفته پیش رفتم پیش یه دکتر دیگه میگه خانم زخم داری میگم یه ماهه فریز کردم میگه بذار یه بار دیگه معاینه کنم اها التهاب هست با دارو رفع میشه قربونش برم معلوم نیست اینا چطور مدرک میگیرن
من بعد از 13 ماه گاهی درد دارم اما این حالتها که میگی نه!ممکنه از داخل باشه یه سونو بری خوبه..نگران نباش
بــــاران باشــد..
تــــو باشـی...

یک خیــــــــابــــان بی انتــها...

به دنیــــــــا میگــــویم خــداحـــافــــظ !!
شاید وزنه های سنگین اوایل بلند کردی؟چرا زودتر نرفتی دکتر؟نمیدونم علتش چی میتونه باشه ولی منم اصلا اوایل استراحت خوب نکردم ولی دیگه دردش 2 ماهگی نی نی خوب شد.پیگیری کن
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...