2737
2734
عنوان

اینجا کسی هست که از نزدیکانش تو کما بوده باشه..میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 9322 بازدید | 134 پست
نمیخوام تودلتا خالی کنم‌.دختر عموی من دوساله که تو کماست.هنوزم بهوش نیومده.دکترا میگن زندگی نباتی داره.پوست و استخون شده.ولی ایشالا که مادرشما بهوش میاد.امیدت بخداباشه.ولی باید احتمال همه چیزو بدین
زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من مامانم 40 روز تو کما بود و فقط 5 درصد شانس زنده موندن داشت.تو جاده تصاف بدی کردن که حالم فوت شد و مامانم رفت تو کما.ولی خدا مادرمو بهمون برگردوند.خداروشکر که برگشت پیشمون.مادر شما هم ایشالا به حق همین شبا صحیح و سالم برگرده.مامان من هم میله رفته بود تو پاش هم پیشونیش شکاف خورده بود هم دندوناش ریخته بودن هم فکش شکسته بود.داغون و له بود وقتی دیدمش فقط یه ادمی دیدم که کلا صورت و بدنش کبود و بنفشه.خیلی بد بود.با اینکه سالها گذشته اما هنوز جلو چشممه اون صحنه ها.خداروشکر با اون وضع وخیم برگشت.پس نگران نباش و امید داشته باش
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
سمر جان ایشالا که بزودی مامانت خوب میشه و به هوش میاد،اصلا فکرای منفی نکن و بسپار به خدا خیالت راحت باشه عزیزم.دایی من با هوشیاری 5 یک ماه تو کما بود،55سال هم داره،خدا رو شکر به هوش اومد و خوب شد،ایشالا زودتر میای خبر به هوش اومدن مامانتو میدی بهمون عزیزم
هر چیزی به موقعش به سراغتان میاید،صبور باشید.
2738
مامان من خیلی همیشه عطش داشت و تشنه میشد..این چند روز تو بیمارستانم ب زور بهش اب میدادن ب خاطر عملی ک باید میکرد..همش مبگم لب و دهنش خشکه نکنه تشنه باشه... خدایا من مامانمو از حسینت میخوامممم میخوامممممم😫😭😭😭
2706