2733
2734
عنوان

هیچوقت قضاوت نکنید، سرتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 110 پست
تا تو شرایط نباشی نمیتونی کسیو قضاوت کنی . ب روش اوردی فهمیدی؟    

فیلم رو تو حالت پخش گذاشتم و گوشیو بستم، تا صبح که گوشیو باز کنه فیلمه پخش شه ببینه دیدم

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
والا یبار شوهرم جلو خودم تو تلویزیون داش میدید سه روز قهربودم باهاش 

خیلی حس بدیه😭کاش میمردمو نمیدیدم

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

در فامیلای من که خیلیا رو میشناسم بقیه رو قصاوت کردن .

حتی عموم اینا و.... منو در مورد یه مساله که به اونا هم مربوط نبود قضاوت کردن حرف گفتن .

11 سال از روش گذشته . همون بلا که سر من اوپد ،نه سرخودشون اومده نه بچه هاشون .

اونم مونده به شانس ادم .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

من تو گوشی شوهرم دیدم چند سال پیش .دعواش کردم که گناهه  دیدن این چیزا .از اون موقع تا حالا اصلا تو گوشیش ندیدم .البته بگم اونم یکی براش فرستاده بود 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
دقیقا ،خودمون رو باید بذاریم جا طرف😊

اوهوم😞😞

من خالمو قضاوت کردم که بچه هاش شیر به شیرن سرم اومد خواهرمم خییییلی حرف بارم میکرد که تو قهر رفتی خونه مامان زندگی بلد نیستی الان خودش قهر رفته کلا خیلی زود سر ادم میاد

هیچ وقت کسیروقضاوت نکنین،سرنوشت انقددنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست گیرتون میندازه،وتوی همون شرایط قرارتون میده👌💎

من تاعید1400به بزرگترین آرزوم رسیدم🍃🍀🌹😍هرکی امضامودیدآمین بگه لطفاا❤💕

کاش این تاپیکو پین کرد تو نی نی سایت

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
خب چرا؟؟ حس خیانت دیدن دارین؟

من الان خودمو با تک تک اون دخترا مقایسه میکنم، میگم دوسم نداره، راضیش نمیکنم براش کافی نیستم که رفته سراغ فیلم دیدن😭

گلم برا بعضی زنا اینجور مسائل مهم نیست برا بعضیا خیلی مهم و حتی چندش اوره  

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
فیلم رو تو حالت پخش گذاشتم و گوشیو بستم، تا صبح که گوشیو باز کنه فیلمه پخش شه ببینه دیدم

من نمیتونم ترکش بدم هردفعه ام ب روش اوردما گفته ببخشید فلان ولی بازم هرچند وقت ی بار میبینه بنظرم توام باهاش حرف بزن نگی فک میکنه نمیدونی هی ادامه میده ب کارش 

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
2706