2733
2739
عنوان

هیچوقت قضاوت نکنید، سرتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 110 پست

خوب شما نظر دادیربطی نداره ...... ینی چی!! ادم میترسه هی میگن قضاوت نکن سرت میاد بدبخت میشی فلان میشی اهم میگرتت و قلان خوب تاپیک زدن تا نظر خودمونو میگیم میگن قضاوت نکن سرت میاد خو ادم باید چیکار کنه؟؟؟؟؟؟ 

دقیقا منم واسم پیش اومده یکی و قضاوت کردم عین اون سرم اومد بعد اون خیلی حواسمو جمع میکنم چه تو مجازی ...

دقیقا

من دیگه غلط بکنم به کسی نظر بدم😭

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من الان خودمو با تک تک اون دخترا مقایسه میکنم، میگم دوسم نداره، راضیش نمیکنم براش کافی نیستم که رفته ...

دقیقا حسه من 😭😭😭😭

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
خب چرا؟؟ حس خیانت دیدن دارین؟

نه اصلا به خیانت فکرنمیکنم اخه واقعا ادم سرد میشه از اونشبش که دید باهاش یه هفته ونیم اصلا رابطه نداشتم بدم اومده بود ولی ازاون روز به بعد دیگه اصلا نگا نکرد خودشم یجورایی بدش اومده بود

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2731
پس چرا کسایی که مارو قضاوت میکنن سرشون نمیاد😔

نمیدونم والا

برا منم پیش نیومده

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
من تو گوشی شوهرم دیدم چند سال پیش .دعواش کردم که گناهه  دیدن این چیزا .از اون موقع تا حالا اصلا ...

شوهر من که فعلا به رو خودش نیاورده

منم دیدم  کارمون داشت ب جدایی میکشید وای بدنم میلرزید سرخ شده بودم

بخدا قلبم داره درد میکنه، همه بدنم یخ زده، زانوهام داره میلرزه😭

2740
من خالمو قضاوت کردم که بچه هاش شیر به شیرن سرم اومد خواهرمم خییییلی حرف بارم میکرد که تو قهر رفتی خو ...

آره میاد، خدا نذاشت سه روز از اون کامنتم بگذره 

خسته نباشی 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
به اینکه هرچی سره بقیه بیاری سرت میاد چی؟  والا هرکی به من بدی کرد سر خودش اومد

نه والا هر کی بهم بدی کرده تو خوشی داره دست و پا میزنه

کاش این تاپیکو پین کرد تو نی نی سایت

کاش

گلم برا بعضی زنا اینجور مسائل مهم نیست برا بعضیا خیلی مهم و حتی چندش اوره  

نه دیگه با تمام وجود لمس کردم که اگه یکی درد و دل میکنه لطف کنم راهکار ندم بهش

آره میاد، خدا نذاشت سه روز از اون کامنتم بگذره 

ولی کلا خیلی بهش فکر نکن منم اوایل خیلی برام مهم بود دفه اول خییییلی گریه کردم و چندین روز قهر کردم دیگه تو این چند سال ندیده بودم تا چند وقت پیش نصف شب فهمیدم داره میبینه اینقدر مسخرش کردمو خندیدم که خودش اب شد از خجالت

2706