2733
2739

نظرتون راجع به این زن ومردایی که عکس همدیگه رو تو اینستاشون پست میکنن و زیرش بهم کامنت میدنو قربون صدقه هم میرن چیه من که خیلی بدم میاد از اینکارا خوب تو خونه نمیتونین قربون صدقه هم برین باید جلو چش همه اینکارو بکنین😂😂😂😂

یا ی سری بلاگرا ، مثلا ی لیوان ای طالبی واسه شوهرش درست کرده عکسشو میذاره و کلی میره بالای منبر و نصحیت میکنه که ببیند من چه مهربونم یاد بگیرید 🤣انگار چه کار بزرگی کرده این همه منت میذاره🤣

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا همش از عقده سر چشمه میگیره 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

چرا محبت بقیه رو نبینیم

مگه شما واس دوستت خواهرت یا هرکس دیگه ای کامنت و پست نمیزاری اینم همسره چ فرقیه

البته در نهایت بجز ی عده محدود نه کسی از خوشحالی ما شاد میشه نه از غم ما ناراحت

من شاید سالی یک بار یا دوبار تو مناسبت ها اینکارو کنم اما قربون صدقه اونطوری نمیرم. فقط مینوسم مثلا تولدت مبارک با قلب. 

دلیل اینکار هم اینه که اینستا برام آرچیو خاطرات شده و وقتی میرم مرورش میکنم از طول مسیر زندگیم هست و حس خوبی میده بهم.

دوست دارم زیاد پست بذارم کلا از همه چی چون برون گرام اما خودمو کنترل میکنم و خیلی کم پست و استوری میکنم. در حدی که براشون جالبه دوستام اگه مثلا عکس خودمونو استوری کنم! 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2740

میخان جلب توجه کنن.عقده گشایی.کنن.و همش اغراقه.و از سر بی اعتماد به نفسی هست.کسی که واقعا خوب و خوشه که البته هیشکی صد در صد خوشبخت نیست.هیچ وقت خوشبختیش رو سر زبونها نمیندازه.اگه راست میگن از مشکلاشونم بگن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
خب چه اشکالی داره. اونا اونجوری می‌پسندن و راضی هستن ما چرا بدمون بیاد آخه؟

ما از دروغ و دغل بدمون میاد.اینا همش ظاهر سازیه.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

به قول مادربزرگم، هرکی تو جمع عشقشو بروز میده رک بهشون میگه شما تو خونه رختخواب ندارید!!!!  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
ما از دروغ و دغل بدمون میاد.اینا همش ظاهر سازیه.

عزیزم ما که تو دل و زندگی آدما نیستیم که بفهمیم دروغ و دغله
بر فرضم که باشه، بازم به خودشون مربوطه و تاثیری رو زندگی ما نداره!
میتونیم هاید کنیم و نبینیم
بعضیا دوست دارن مجازی هم ابراز عشق کنن... هیچ اشکالی نداره