2733
2734
عنوان

"فتبارک الله احسن الخالقین" .....!

| مشاهده متن کامل بحث + 8792 بازدید | 275 پست
نظریه شو نمیدونم ولی خیلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که راسته

همون نظریه ی که میگه انسان نوع تکامل یافته حیوانات هست ...ولی این موضوع رد شده توسط یک دانشمند به اسم بریگسون که از اطلاعات بیولوژیکی این گفته رو رد کرده و حتی جایزه علمی هک دریافت کرده چون فعلا هیچ دلیل بیولوژیک و ژنومی برای این نظریه به اثبات نرسیده ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

اما قران كاملترين كتاب الهى ميگه اولين انسانها ادم و حوا بودن 

جنيان بحثشون جداس اصلا ربطى به ادميزاد ندارن

عاجزانه التماستون ميكنم به پاتون ميوفتم توروخدا توروقران تورو به اباالفضل العباس قسَمتون ميدم واسه شفاى مادرم دعا كنيد جونم مادرمه عمرم مادرمه همه كسم مادرمه جون بچه هاتون قسم واسه شفاى مادرم دعا كنيد سرطان داره روزى صدبار ميگم خدايا چرا اين سرطان رو به من ندادى بجاى مادرم؟؟؟؟ديگه اشكى نمونده كه بريزم با اينكه حامله ام ولى تمام غصه هاى عالم تو قلبمه من بخاطر فشار عصبى و بيمارى اعصاب شايد خيلى جاها اونجور كه بايد با مادرم رفتار نكردم اميدوارم حلالم كنه منو ببخشه من مثل سگ پشيمونم قسم ميخورم بجان بچم اگر روزى مادرم چيزيش بشه خودمو ميكشم😭😭😭😭😭😭😭😭
اما قران كاملترين كتاب الهى ميگه اولين انسانها ادم و حوا بودن  جنيان بحثشون جداس اصلا ربطى به ...

بله از نظر قران هم این موضوع رد شده چون در قرآن صراحتا گفته شده که خلقت انسان از خاک اغاز شده نه از موجود قبلی ...

از نظر علمی هم این بحث تایید نشده ...

2731
مرسی از تاپیک بسیار خوبتون🌷🌷🌷🌷🌷

ممنون از شما ...

من نمیدونم که انسانهای قبل آدم و حوا چی بودن ولی اینکه قبل ادم و حوا انسان روی زمین زندگی میکرده حقیقت داره 

یه استاد الهیات داشتیم دانشگاه میگفت ۷۰۰۰ سال قبل آدم و حوا انسان روی کره زمین زندگی میکرده 

بله از نظر قران هم این موضوع رد شده چون در قرآن صراحتا گفته شده که خلقت انسان از خاک اغاز شده نه از ...

ميدونين مشكل كار اينجاست كه سياستاى غرب خيلى سعى دارن قران ما رو زير سوال ببرن

نمونش يه كتاب بلند بالا بود كه ميگفت انسانها يجور مهره دست فضاييا هستن و نطفه انسان تو ازمايشگاه فضاييا ساخته شده و فلان

يه شب بحثش تو همين سايت شد خيليا باور كردن البته حق هم دارن جورى با ادعاهاشون مغز رو شستشو ميدن تا يه موضوع ميشه ملكه ذهنت

اما هر ايه از قران نياز به تفكر داره قران اينقدر مغز رو به چالش ميكشه ك فقط از يك ايه ميشه طى قرن ها معانى متفاوت و صدالبته درست استخراج كنى

الله اكبر خدا از تقصيرات ما انسانها بگذره!

عاجزانه التماستون ميكنم به پاتون ميوفتم توروخدا توروقران تورو به اباالفضل العباس قسَمتون ميدم واسه شفاى مادرم دعا كنيد جونم مادرمه عمرم مادرمه همه كسم مادرمه جون بچه هاتون قسم واسه شفاى مادرم دعا كنيد سرطان داره روزى صدبار ميگم خدايا چرا اين سرطان رو به من ندادى بجاى مادرم؟؟؟؟ديگه اشكى نمونده كه بريزم با اينكه حامله ام ولى تمام غصه هاى عالم تو قلبمه من بخاطر فشار عصبى و بيمارى اعصاب شايد خيلى جاها اونجور كه بايد با مادرم رفتار نكردم اميدوارم حلالم كنه منو ببخشه من مثل سگ پشيمونم قسم ميخورم بجان بچم اگر روزى مادرم چيزيش بشه خودمو ميكشم😭😭😭😭😭😭😭😭
2740
من نمیدونم که انسانهای قبل آدم و حوا چی بودن ولی اینکه قبل ادم و حوا انسان روی زمین زندگی میکرده حقی ...

بله این موضوع هنوز کامل مشخص نشده ولی احتمال وجود موجوداتی قبل انسان وجود داره 

که پروردگارت به فرشتگان فرمود: مى خواهم در زمین جانشینی بگذارم، گفتندباز در زمین کسانى مى گذارى که در آن فساد کنند و خون ها بریزند . (بقره، ۳۰)

اینم یک آیه تعمل برانگیزه ...

ميدونين مشكل كار اينجاست كه سياستاى غرب خيلى سعى دارن قران ما رو زير سوال ببرن نمونش يه كتاب بلند ب ...

اگه ما نطفه ی سازنده ی فضایی ها باشیم ، خود فضایی ها ساخته ی دست کی هستن؟ ... به هرحال اونها هم باید سازنده ی داشته باشن خود ب خود ب وجود نیومدن ..

برای هر حرفی باید دنبال دلیل بود .... 

بله قرآن کتاب فوق العاده ایه و پر از معجزات علمی که خود دانشمندان غربی کم کم دارن به این نتایج میرسن ...

اگه ما نطفه ی سازنده ی فضایی ها باشیم ، خود فضایی ها ساخته ی دست کی هستن؟ ... به هرحال اونها هم باید ...

بله اصلا حرفاى عجيبى ميزدن ما خيلى دليل قرانى اورديم كه باور نكنن اما متاسفانه مردم ما ساده و زود باورن

توى اون كتاب نوشته تمام زندگى ما برنامه ريزى شده هست اما نه بدست خدا بلكه بدست ادم فضاييا در واقع ما موش ازمايشگاهى زير دستشونيم....استغفرالله

هرچى ميگفتم خانم نطفه انسان از بين ميليون ها اسپرم برگزيده ميشه و خون و گوشت و روح در اون دميده ميشه به حكم خدا و حتى اثرانگشت متفاوت نقش ميخوره رو دستمون  اصلا قبول نميكرد و اين عقايد پوچ خودشو ترويج ميداد واقعا اون شب متاسف شدم براى انسانهايى كه خداى بزرگ بهشون اعتماد كرد و شيطون رو در كنارشون افريد شيطون با ديدن اينا قهقهه ميزنه😔

فقط برام سواله چطور این دنیا به وجود اومد..؟؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
کهکشان راه شیری : میدونید که ما توی کهکشان راه شیری قرار گفتیم ، بعد انفجار بیگ بنگ 200تیلیارد کهکشا ...

واااای عاشقت شدم با این تاپیکت.عزیزم من عاشق مطالب نجومی و هوا و فضام ممکنه برای منم بفرستی؟

واااای عاشقت شدم با این تاپیکت.عزیزم من عاشق مطالب نجومی و هوا و فضام ممکنه برای منم بفرستی؟

حتما عزیزم ❤ 

2706