2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه هارو نخرید چون باعث ادامه پیدا کردن بچه دزدی میشه

اگه خریداری نباشه بچه دزدی کم میشه

هیچ کس نمیفهمه بچه ای که میخره دزدیه همه فکر میکنن از دست ی خانواده معتاد نجاتش میدن و از فقر و بدبختی نجاتش میدن ولی اینطوری نیست اکثرا دزدی هستن

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2738

من چند روز پیش دیدم تو اینستا برنامه شوک

گفتن غیر قانونی شده و خریدار و فروشنده جریمه نقدی و زندان دارن

زبان را مگردان بہ عیب کسان🙊 که خود عیب داری و مردم زبان👀 کاربر جدید نیستم کاربری دوممه  ادرس پیجم aerzoo.oo.nفالو کنید لطفا مرسی
خرید و فروش نوازد علاوه بر غیر اخلاقی بودن غیرقانونی هم هست 

خیلی زیاد شدن این روزا داشتم فکر میکردم از جنبه های خوب و بد بهش .گفتم یه تاپیک بزنم  بپرسم کسی تجربه داشته؟

نه اونی که من می‌شناختم خریدن از خوده خانواده خریدن خود خانواده اش توان مالی نداشتن و بچه ی چندمی بوده خرج بیمارستان و همه چیو دادن و بعد یه پولی هم بهشون دادن تا بچه به دنیا اومد براش داشتن برا خودشون

خیلی زیاد شدن این روزا داشتم فکر میکردم از جنبه های خوب و بد بهش .گفتم یه تاپیک بزنم  بپرسم کسی ...

اگه اینستا داری برو این پیچ علاوه بر راهنمایی درباره فرزند پذیری قانونی ، درباره اینکه خرید نوزاد چه مشکلات قانونی داره صحبت کرده 

https://instagram.com/madareporteghali?igshid=vwo1c55ccfsf