2733
2734
عنوان

کیا کرونا گرفتن خوب شدن؟

473 بازدید | 6 پست

بیاین از علائمتون بگین

تا چند روز قرنطینه بودین؟ازمایش دادین دوباره بعدش؟منفی بود؟اگه منفی‌ باشه ناقلیم هنوز؟

من ۱۲ روز تو خونه ام واقعا از شرایطم خسته ام علائمی ندارم دیگه همه علائمارو گرفتم فقط یکوچولو هنوز ضعیف حس بویایی و چشاییم (خداروشکر)

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرمنم الان یه هفته اس تب ولرز وبی حالی سرفه وحس بویاییم نداره من خودمم باردارم ویه دختر پنج ساله دارم فعلا حالمون خوبه دیگه نمیدونم 

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 

من نمیدونم کرونا بود یا نه. اول همسرم و بعد دوروز من سردرد، حالت تهوع، بدن درد، درد چشم، گاهی آبریزش، بی حالی، گاهی سرگیجه، درد در شانه و مور مور شدن تمام ران ها و پشت کمر. خداروشکر بهتریم. الان دوهفته گذشته ولی محض احتیاط جایی نمیریم. آزمایش هم ندادیم فقط من سرم وصل کردم روز اول. نمیدونم کرونا بوده یا نه. شاید ناقل باشم نمیدونم ولی رعایت میکنم. توکل بر خدا

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها