2733
2734
عنوان

سوال زنونه

191 بازدید | 19 پست

سلام دوستان کسایی که قرص سیپروترون کامپاندمصرف میکنن هرماه چن روزپریودشون عقب میوفته؟ من ۴ماهه مصرف میکنم هرماه دوروزعقب میندازم این ماه۵روززودترپری شدم اون ماه دهم پری شدم این ماه بایدهشتم میشدم چهارم شدم هرچیم حساب میکنم انگاریه روززودترخوردم قرصوگیج شدم کسایی که مصرف میکنن لطفاراهنمایی کنن

من یه مدت میخوردم دوره پریودیم ۲۵ روزه بود ینی میزون سره روزه ۲۵ ام پریود میشدم ۶ ماه مصرف کرپم ب شدتتتتتت عصابم بهم ریخته بود و افسرده شده بودم شوهرم صبا میرف سرکار میرفتم حموم گریه میکردم فقط کارم شده بود گریه قطع کردم درست شدم چیه بابا

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
من یه مدت میخوردم دوره پریودیم ۲۵ روزه بود ینی میزون سره روزه ۲۵ ام پریود میشدم ۶ ماه مصرف کرپم ب شد ...

اخه تنبلی تخمدان دارم نینی میخوام اخلاقم جوریه زودجوش میارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه تنبلی تخمدان دارم نینی میخوام اخلاقم جوریه زودجوش میارم

اگه برا درمانه ک استفاده کن منه خاک بر سر برا پیشگیری میخوردم دکتر داده بودا ولی خیلی عصبیم کرده بود شوهرمم همش میگفت همیشه ناله میکنیو فلان دیگه نخوردم الانم هیچ پیشگیری نداره ۶ ماهه ولی فعلا باردار نشدم 

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
2731
بنظرت ی روززودتربخوری ضررداره

نمیدونم من چندبار شده بود ک یکی دوروز زود یا دیربخورم ولی میزون همون ۲۵ ام پریود میشدم میخای زمان پریودت منظم شه؟

2740
من متفورمین میخورم چن وقت قرص خوردی تاثیرگذاشت ینی یه روزی میش منم بارداربشم

منم حدود ۱سال متفورمین خوردم فایده ای نداشت، دوفاستونم فقط پریودمو تنظیم می کرد ولی تخمک گذاری اصلااا نداشتم، بدتر بعضی وقتا زیادی تخمدانم تحریک می شد درد می گرفت احساس می کردم الان می ترکه.‌دکتر قبلی م خ مزخرف بود. رفتم پیش ی دکتر دیگه، همه آزمایشا رو برام نوشت، گفت علاوه بر تنبلی کمبود ویتامین دی هم دارم.‌۲ماه ویتامیم دی خوردم ک ب خاطرش مجبور شدم جلوگیری کنم.( همزمان دوفاستون می خوردم) ولی برای ۳ماه بعدش کلومیفن بهم داد از شب سوم باید شبی یکی می خوردم. در کمال ناباوری همون ماه اول باردار شدم. آره ان شاالله میشه. به خدا امیدداشته باش. منم اصلا فکرشو نمی کردم. دکتر قبلی م انقد ناامیدم کرده بود که حتی وقتی باردارشده بودم تا ۲ماه اول می گفتم جواب آزمایشا الکیه باورم نمیشد😅 تااینکه توی سونو دیدمشون😍

یه صلوات مهمونم می کنین؟
منم حدود ۱سال متفورمین خوردم فایده ای نداشت، دوفاستونم فقط پریودمو تنظیم می کرد ولی تخمک گذاری اصلاا ...

ایشالله خدابرات حفظش کنه منم قرص ویتامین.متفورمین.اسپیرونولاکتون.سیپروترون کامپاندمیخورم دکترکجارفتی؟

2706