2737
2734
عنوان

بیاین کمکککککک لطفا😭

97 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من آلرژی  فصلی داشتم سرفه با خلط و کلی مشکلات... اوایل فروردین وسط اوج کرونا گوشام کیپ شد چون کامل پر شده بود رفتم ساکشن کردم خوب شدم، بعد اینکه آلرژيم بدتر شد رفتم پیش دکتر برام دوتا امپول ضد حساسیت (آلرژی) زد به اسم تریامسینولون، وسط راه که داشتم خونه میرفتم گوشام کیپ شد، ازون موقع به بعد هرنوع فعالیتی انجام میدم راه میرم زیاد سرپا میمونم گوشامو میگیره و فقط با دراز کشیدن این مشکل رفع میشه، پیش متخصص اسم و الرژی کلی خرج کردم اصلا خوب نشدم چیزی ننوشت برای گوشم.... کسی این مشکلو میدونه چیجوری باید حلش کنم؟؟؟ اصلا نمیدونم مشکلم از چیه!!! پیش اون دکترم رفتم که برام تجویز کرده بود، نمیدونست، چیکار کنم دارم دیووونه میشم همش نشستم گریه میکنم😭😭😭

آقا منم گوشم گرفته 😑

مامانمم 

از چیه 😓

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تست کرونا هم دادم ولی نداشتم دیگ واقعا نمیدونم مشکل از کجاست 😐😳😐😳😐الانم گوشاتو گرفته یا مثل منی ...

من کمترم یکم کیپه 

مامانم شدیدا بعد رفت داروخونه گفت درد میکنه کیپ شده بهش یه قطره دادن حالا ببینیم چطور میشه😓

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
من کمترم یکم کیپه  مامانم شدیدا بعد رفت داروخونه گفت درد میکنه کیپ شده بهش یه قطره دادن حالا ب ...

من یکشنبه متخصص گوش و حلق بینی نوبت گرفتم برم ببینم چی میشع😢😑انشالله هممون گوشامون باز شه😅