2733
2739
عنوان

کیا موم عربی استفاده کردن

254 بازدید | 22 پست

من خواستم استفاده کنم به دستم واون محلی که میخواستم اپیلاسیون کنم میچسبه

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی که ورزش بدی، خمیری میشه

باید تند تند استفاده کنی

دمای دست، نرمش میکنه

دوستم گفت بزن رو پارچه، عالی میشه

من زدم، اما نتوستم

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2731

من... 

خب کلیپاشو ببین توضیح میده 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

دستتو چرب کن اون محلم حتما باید خشک باشه یعنی کرم نباشه یا عرق نکرده باشی

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2738
من...  خب کلیپاشو ببین توضیح میده

خوبه؟یعنی مث موم نیست که دنگ وفنگ داشته باشه مث همون فیلماش راحته استفاده ازش؟

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

یاد میگری تمرین کن منم گرفتم اندازه یه گردو که برداری کل دست و پات رو میگیری 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

کم ازش بر دار محکم بکش به پوست مثلا با انگشتت بعد به تهش رسیدی بکن فقط بدئش اینه که زود تو دست اب میشه و میچسبه منم هنوز قلقش دستم نیومده اها باید خیلی هم فشار بدیش

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
یاد میگری تمرین کن منم گرفتم اندازه یه گردو که برداری کل دست و پات رو میگیری 

چه عالی چند گرفتی؟ من از چندتا پیج قیمت گرفتم متفاوت بود قیمتاشون

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

جلو کولر و پنکه استفاده کن تا زود گرم نشه، بعد از اون قسمت که مقدار موم زیاده نکن، وقتی پهن میکنی از اونجاش که یه لایه نازک میشه از رو پوستت بردار، وقتی دیدی خیلی شل و چسبناک شد یکم صبر کن تا خنک شه 

2706