2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منظورم هموناست ؟ یعنی امکان این نیست که تو اینده بشه ازشون استفاده کرد؟

نه عزیزم نمیشه

یه سری از زمینا صاحب داره که توش چیزی کاشتن و معلومه اونا چرا

ولی اکثرا اراضی ملیه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
سوالتون هم میره گوگل اول نمی پرسید😐

نه عزیزم چون نی نی سایت من یکم تو تایپ مشکل داره من اول باید برم تو یاداشتام متنو تایپ کنم بعد کپی کنم بعد اینجا جای گذاری کنم برای همین طول میکشه  

2731
اها مرسی عزیزم    

🌹🌹🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
گرون نیست؟

نه بابا... بستگی داره کجا بگیری آب داشته باشه یا نه.. به جاده نزدیک باشه یا فاصله داشته باشه روی تپه باشه یا مسطح... زیر کشت چه محصولی باشه...

مثلا یه زمین کشاورزی با ۱۰۰ درخت انگور دوساله حدودا ۲۵ میلیون میشه..‌ میگم بازم به موقعیت و ارزش زمین و آب داره

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
نه بابا... بستگی داره کجا بگیری آب داشته باشه یا نه.. به جاده نزدیک باشه یا فاصله داشته باشه روی تپه ...

قیمتی که میگی خوبه اما تو شهر ما زمینی با این مشخصات پایین تر از صد و پنجاه تومن نیست تا این قیمت چند ماه پیشه الان که دیگه خدا میدونه  

2738