2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای اسفند۹۹🤩🤩🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 4804 بازدید | 832 پست
خدانکنه آب نمک قرقره کن آب ولرم لیمو بخور خوبه  من شب بیشتر میشه حالت تهوع ام 😒

ازاخرای ۵هفته من جنازه شدم اصلا نفهمیدم زندگی چیه بخدا...ی پسر۲ساله هم دارم بخداخیلی اوضاع بده توشهرغریب نه مادری نه خواهری نه مادرشوهری هیچکس نیست فقط خدارودارم😢😢

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
بله ولی دکترم گفت بری انومالی دقیق تر میگه سن جنین ☺️ اینا زیاد دقیق نیست 😃 شمام چاق شدید من 7 کیلو ...

ایشالا بسلامتی تاآخربارداری بایدباکامیون بری زایشگاه🤣🤣🤣🤣من اصلا چیزی نمیخورم خداشاهده صبح نهارشام فقط ماست. فک کنم خیلی کم کرده باشم. ایشالا بچه هامون سالم وسلامت بیادبغلمون

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاخرای ۵هفته من جنازه شدم اصلا نفهمیدم زندگی چیه بخدا...ی پسر۲ساله هم دارم بخداخیلی اوضاع بده توشهر ...

اگه میتونی سیرابی بخور 😃 خیلی خوبه یا لیمو بو کن زنجبیل هم خوبه برای تهوع با چایی دم کن بخور 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
ایشالا بسلامتی تاآخربارداری بایدباکامیون بری زایشگاه🤣🤣🤣🤣من اصلا چیزی نمیخورم خداشاهده صبح نهارشا ...

نمیدونم چرا انقدر اضافه کردم البته کمبود وزنم داشتم 😂😂😂 بخدا شیش تا قاشق بزور همسرم میده میخورم 😁 عین بچه ها میگه هواپیما اومد 😅 منم مجبوری باید بخورم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2731
سلام بچه ها علت کم اومدنم ب گروه اینه ک هروفت میام اینجا حالت تهوعم بیشتر میشه😁😁😁🤣🤣🤣رسما دیگه ...

من از تاپیکای خودم حالم بدمیشه ایتقددرمورد حالت تهوع و گرسنگی نتونستن غذا خوردن تاپیک زدم میبینم عوق میزنم. توخوب شدی?

من از تاپیکای خودم حالم بدمیشه ایتقددرمورد حالت تهوع و گرسنگی نتونستن غذا خوردن تاپیک زدم میبینم عوق ...

منم دقیقا نی نی سایت میام اینطوری میشم. والا کمو بیش خوبم تهوعم روزی یکی دوباره ولی هیچی از معدم پایین نمیره میمونه سر دلم تازگیا هم فقط تخم مرغ نیمرو با کره و نون لواش میخورم یکم نون تهوعمو قط میکنه 

تا💓 خدا💓 بنده نواز است به خلقش چه نیاز?؟؟؟ 
منم دقیقا نی نی سایت میام اینطوری میشم. والا کمو بیش خوبم تهوعم روزی یکی دوباره ولی هیچی از معدم پای ...

من تهوعم به کنار اصلا نمیتونم چیزی بخورم فقط ماست میخورم خسته شدم بحز ماستم چیزی بخورم به زور سردلم میمونه....امیدوار بودم توخوب شدی آخه گفتی قبلا هم تو۱۱یا۱۲هفته خوب شدی

2740
من تهوعم به کنار اصلا نمیتونم چیزی بخورم فقط ماست میخورم خسته شدم بحز ماستم چیزی بخورم به زور سردلم ...

منم مث توام با ترس و لرز غذا میخورم ک مبادا بالا بیارم صبح ها چای زنجبیل میخورم انگار رو تهوعم تاثیر داشته عرق نعنا هم میخورم اره من سر پسرم11هفتم بود ن سینه درد داشتم ن تهوع حالمم بهتر بود حداقل سرحال بودم ولی سر این جهنمو جلو چشام دیدم خیلی روزای بدیه هرازگاهی از شدت تهوع و سرگیجه میشینم گریه میکنم 

منم مث توام با ترس و لرز غذا میخورم ک مبادا بالا بیارم صبح ها چای زنجبیل میخورم انگار رو تهوعم تاثیر ...

الهی بمیرم برات من ازتوبدترم بخدا. یعنی کی خوب میشیم?من میگم حداکثرش تا ۴ماهه بیشترنیست نظرتوچیه?یعنی من میگم دقیقا یک ماه دیگه😭😭😭😭

الهی بمیرم برات من ازتوبدترم بخدا. یعنی کی خوب میشیم?من میگم حداکثرش تا ۴ماهه بیشترنیست نظرتوچیه?یعن ...

من ک امیدی ندارم مامانم میگه سر دخترا تا5ماه بالا اوردم ولی سر پسرا فقط دوماه دوتا خاهرامم سر دخترشون تا9ماهگی بالا اوردن😔😔😔ینی روزی نیست ک دعا نکنم خدایا این تهوع رو تمومش کن یع تیکه استخون شدم 6کیلو وزن کم کردم ولی بازم نسبت ب اوایل بارداریم حالم بهتره اون روزا روزی5/6بار بالا میاوردم نمیتونسم وارد اشپز خونه شم

من ک امیدی ندارم مامانم میگه سر دخترا تا5ماه بالا اوردم ولی سر پسرا فقط دوماه دوتا خاهرامم سر دخترشو ...

فقط دعاکن ایشالا خوب میشیم

سلام بچه ها.خوبین؟سونوی ان ای نرفتین؟چی گفتن؟تهوعتون چطوره؟

سلام عزیزم خودت خوب شدی?من ۲۵زده ولی ۱شهریور میرم انشالله. نه والا مث قبلم بدترم شدم قرصم میخورم بازم دهنم تلخه 

2706