2733
2734
عنوان

سقط جنین.لطفا کمکم کنید🙏🙏🙏

141 بازدید | 16 پست

سلام دوستان.من احتمال میدم باردارم ولی خیلی شک دارم نگهش دارم یانه.چون این ماه کلی کار انجام دادم که به ضرر جنین هست مثلا رنگ گذاشتم ،دندون عقلمو جراحی کردم،سه لیوان دمنوش گیاهی آویشن خوردم و کلی قرص واسه دندونم.الان نمیدونم چیکار کنم نگهش دارم یا نه؟به نظرتون چیکار کنم و اینکه اگه نگش دارم جنین ناقص نمیشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اول که نیمدونستم باردارم ولی باردار بودم ۱۰ تا ال دی خوردم که پریود بشم

بعدم که فهمیدم باردارم و میخواستم سقطش کنم کلی زعفران و گلاب و داروهای گیاهی خوردم

توهین.ممنوع#  ‍

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
منم اول که نیمدونستم باردارم ولی باردار بودم ۱۰ تا ال دی خوردم که پریود بشم بعدم که فهمیدم باردارم ...

سقط شد یانه؟اگه شد دقیق بگو چقدر خوردی شاید منم استفاده کردم خیلی استرس دارم ناقص بشه.

2738
قاطی کردم نمیدونم چیکار کنم.میترسم نگهدارم و مجبور بشم وقتی بزرگ بشه سقط کنم

خدا اگه بخواد میمونه. اینقدر ملت حتی بعد از اینکه کلی از پریود شون عقب افتاده ولی آزمایش بارداری ندادن، و دارو  (قرص اعصاب حتی خوردن) که هیچی هم نشده و بچه سالمه... بعد هم الانکه غربالگری ها هس مثل سل فری و آمینوسنتز دقیق نشون میده. نگران نباش اون الان حتی اگه باشه اینقدر ریز هست که تو سونو دیده نمیشه که  آمپول بی حسی دندون و رنگ که کردی اثر نمیزاره. 

سقط شد یانه؟اگه شد دقیق بگو چقدر خوردی شاید منم استفاده کردم خیلی استرس دارم ناقص بشه.

نه سقط نشد عزیزم

الان چهارماهه باردارم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706