2733
2734
عزیزم من خونم ثانیه ای تمیز .خودم خیلی مرتب میکنم ولی حسین ایکی ثانیه همرو خراب میکنه .خوش به حال تمیزا
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداقل 10 ساعت از شبانه روز را بشور و بساب دارم ...............

مرتب جارو می کشم . بلافاصله بعد از سرو غذا اجاق را تمیز می کنم که لکهچربی نگیره . هر قوطی یا شیشه و ... که استفاده می کنم همون موقع با دستمال تمیز می کنم و میذارم سر جاش .

موقع تماشای تلویزیون دستمال دستم می گیرم و گرد و خاک را تمیز می کنم تا وقتم بیهوده تلف نشه

و خــــــــــــیلی کارهای دیگه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2731
منم خونم تقریبا همیشه مرتبه..........ظرفا سریع بعد غذا شسته میشه........حتی روزی دوبار جارو میزنم.......دستتو تند بکن....خیلی بهت کمک میکنه........هر روز دستشوییی میشورم ......اینطوری که بعد نهار میرم دستشویی همونجا یه فرچه اب و مایع شوینده میزنم میام بیرون..........درشو باز میزارم زود خشک بشه...........همیشه از خوشبو کننده استفاده میکنم....این از نظر روانی بهم کمک میکنه
2740
من معمولیم چون حقیقتا در توانم نیست خیلی زود خسته میشم با اینکه شاغل هم نیستم....... آذین جون شما از لحاظ بدنی کم نمیاری 10 ساعت در روز بشور بساب داری؟!!!!!
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
آره رز جان . 3 ماهشه ......... البته الان که نی نی دار شدم کمتر به کارهایم می رسم ولی بازم خونه ام تمیزه .

یا در حال شیر دادن به نی نی هستم یا تمیز کردن و انجام دادن کارهایم . . . موقع انجام کارهایم با پسرم بازی هم می کنم . چند ثانیه بازی _ چند ثانیه کار

عذا خوردن و چایی و میوه و ... خوردن را هم میذارم برای وقتی که به نی نی شیر میدم .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

مجبورم سارا جون ........ اخه خیلی وسواس دارم و کار هیچ کسی را هم قبول ندارم . وقتی خونه ام نامرتب و کثیف باشه از نظر روحی و جسمی خسته میشم . مریض میشم اما وقتی همه جا تمیز و مرتبه شاد و سرحال میشم و خستگی از تنم میره بیرون

Free Glitter Graphics

سوال دارم میدونم اینجا جاش نیست ولی مجبورم ببخشید
دم گربه ها گرم...!

با ”بو” کردن متوجه میشن که هر آشغالی ارزش خوردن رو نداره...

اما ما آدم ها تا از کسی نخوریم نمیفهمیم که آشغاله...