2733
2734

از صبح دهنم یکم حالت ورم کردگی داره و انگار داخل دهنم بی حسی زدم..مزه ها رو هم متوجه میشم ولی دهنم طعمی نداره و میگم مثلا انگار دهنم. و بی حسی زدن.ایا نشانه کروناس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه طعم و بوی غذا رو ندونی  از نشانه های کروناست

برادر جوانم رو بخاطر سرطان از دست دادم توروخدا برای شادی روحش صلوات یا فاتحه بفرستید.                🖤داداش مهربونم شرمنده ام که هنوز بی تو نفس میکشم🥀🥀🖤
2742
من در حال حاضر خودم تو قرنطینه ام و روز نهم هستش که تستم مثبت شده علائم من سرفه و بدن درد شدید و دست ...

ای خدا این چه بلایی بوده سرمون اومده ان شالله زودتر خوب شی.منم نمی‌دونم چمه واقعا

2738
ای خدا این چه بلایی بوده سرمون اومده ان شالله زودتر خوب شی.منم نمی‌دونم چمه واقعا

انشاالله واکسنش بیاد خسته شدیم بخدا اینقدر رعایت کردیم اخرم مبتلا شدیم بدن دردش خیلی شدیده خدا نصیب هیچکس نکنه

انشاالله واکسنش بیاد خسته شدیم بخدا اینقدر رعایت کردیم اخرم مبتلا شدیم بدن دردش خیلی شدیده خدا نصیب ...

ان شالله همه شفا پیدا کنن کسی هم گرفتار این کوفتی نشه خدا دور کنه

انشاالله واکسنش بیاد خسته شدیم بخدا اینقدر رعایت کردیم اخرم مبتلا شدیم بدن دردش خیلی شدیده خدا نصیب ...

ببحشید بعده دو هفته قرطینتون میتونید دیگه به همه جا دست بزنید،یعنی کرونا بعد دوهفته از بدن میره بیرون؟؟؟

من که بچه شیر میدم اگه گرفتم بچم رو چیکار کنم😭😭😭

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
ببحشید بعده دو هفته قرطینتون میتونید دیگه به همه جا دست بزنید،یعنی کرونا بعد دوهفته از بدن میره بیرو ...

بعد دوهفته دوباره باید بریم تست بدیم بعد بتونیم با بقیه ارتباط بگیریم

2706