2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره حتما فقط یه بار دقیق شبها برو بیرون ببین چطور ریختن بیرون اونم بدون ماسک چند شب پیش طفلک شوهرم تازن از مسافرت اومده بود خسته خسته بود منم کلی خرید خونه داشتم گفتم تو بچه رو بگیر من میرم وسایل بگیرم رفته بودم سوپر مارکت طرف همچین بهم چسبیده بود که اخرش معترض شدم که اقا خانوم یک کم برید کنار اصلا اینگاریی اومدید خونه خاله همچین میچسبید یک کم درک داشته باشید چیزی به اسن فاصله گذاریی سرتون میشه تو مکان بسته 

2740
اره حتما فقط یه بار دقیق شبها برو بیرون ببین چطور ریختن بیرون اونم بدون ماسک چند شب پیش طفلک شوهرم ت ...

جز خودشون به کسی ضرر نمیزنند یه بیمار کرونایی از نزدیک ببینن،متوجه میشن،یکبار تست بدند کاملا متوجه میشند.

ولی من کلی گفتم بنده خدا پرستارها و پرسنل بیمارستانها حق دارن طفلی ها اونا حتی اگه کرونا هم بگیرن بن ...

همه اینا هیچ،وقتی از ما وپرستارا نمیگم هر روز ولی چند روز یکبار تست میگیرن، دماغمون زخم شده،درد داره