2737
2739

علاقه دارم بهش خیلی اخیرا کمی مطالعه میکنم

به فلسفه اسلامی علاقه بیشتری دارم تا فلسفه‌ی غرب 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
2738
نه والا اما خیلی علاقه دارم...کتاب خوب در این رابطه بهم معرفی کنید

بستگی به علاقت داره هر فیلسوف یه مدل نوشته

یکی خداناباوره یکی مسیحی

یکی ضدزن یکی مدافع حقوق زنا

بستگی داره چی بخوای بخونی

از زمانی که یادم میاد عاشق فلسفه بودم،تقریبا خوندن فلسفه رو از 9سالگی شروع کردم،نیچه و سارتر و ارسطو فیلسوفای مورد علاقمم...

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
بله عزیزم سوالی هست در خدمتم

چقدر خوب

من تازگیا به فلسفه علاقه مند شدم و عاشق طرز فکر افلاطون و دکارت هستم میخواستم ببینم فلاسفه دیگه ای هستن که نوشته هاشون همسو با این دو نفر باشه؟

از زمانی که یادم میاد عاشق فلسفه بودم،تقریبا خوندن فلسفه رو از 9سالگی شروع کردم،نیچه و سارتر و ارسطو ...

نیچه که خیلی قلم سنگینی داره

سارتر رو نخوندم تاحالا🤔

2706