2733
2734
عنوان

میخام بینیمو عمل کنم خانواده شوهرم مخالف این چیزان

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا تو فامیلهای همسر من دماغ طبیعی نمیبینی ، همشون عمل کردن ، اولین‌نفرم همسر خودم عمل کرد

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2731
به اونا چه ربطی داره اخه😐😐 من داداشم اجازه نمیداد کل ریش سفیدای فامیل رو فرستادم بهش رو بندازن😂

عه خخخ شمام عمل کردید؟

اینو میدونی تو ک‌ بری میره نفسم ی پرنده بیقرارم گیره قفسم💔🥀
نگو اخه به اوناچه ربطی داره ماهم فعلاپولشونداریم بریم یه بینی دیگه بکاریم در کل این اخلاقیات همه چی ...

اره بخدا ب همه چی کار دارن

عزيزم حرفاى اونا بعد از يه مدت تموم ميشه مهم همسرته كه راضيه عوضش هميشه خودتو تو آينه كه نگاه ميكنى كيف ميكنى 😉

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
اگه خیلی دوست داری تو کار خودت رو بکن بعدا دیگه گیر هم بدن تو به خواسته خودت رسیدی

اره شوهرم‌از من بیشتر راضیه

عه خخخ شمام عمل کردید؟

آره گلم ۱۷روزه

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2706